0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі особливості видів

Палетні стелажі види і ключові особливості

збільшити зображення Стелажі палетні - особливості класифікації.

Палетні стелажі широко застосовуються при облаштуванні складських, виробничих і торгово-складських приміщень в різних сферах народного господарства. Це пояснюється високою їх функціональністю і універсальністю, а також оптимальними експлуатаційними характеристиками.

Особливості класифікації

У компанії «ПРО-СТОК» можна купити палетні стелажі всіх видів. Їх класифікація здійснюється за способом завантаження і конструкційним особливостям.

  1. Rapid block - фронтальні. Це найбільш поширені і затребувані конструкції. Бувають односторонніми і двосторонніми. Основними перевагами є - універсальність, розраховані на великі навантаження і компактність.
  2. Drive-in - набивні (або глибинні). Характерною особливістю є відсутність міжстелажних проходів, а для складу заїжджає всередину конструкції. Завдяки цьому вдається досягти максимального використання корисної площі складського чи виробничого приміщення. Поділяються за способом завантаження / розвантаження на LIFO і FIFO.
  3. Flow racks - гравітаційні. Відмінною особливістю такої системи є те, що подача палети здійснюється по похилих роликових направляючих . При цьому складська техніка не заїжджає всередину системи. Міжстелажні проходи відсутні.
  4. Push Back - пуш бек. Поєднує в собі всі переваги 3-х попередніх стелажних конструкцій. Призначені для зберігання великого обсягу продукції тривалого зберігання. Переміщення палет здійснюється по похилих напрямних з роликовими пересувними касетами.

Також звернувшись в «ПРО-СТОК» можна замовити розробку та виготовлення пересувних (мобільних) палетних стелажів. Такі системи є високотехнологічними, де ручна праця використовується мінімально. Головними їх перевагами експерти називають:

  • Надійність;
  • Високий рівень безпеки;
  • Компактність;
  • Дозволяють по максимуму використовувати площу і обсяг будь-якого приміщення.

Де і як купити

Компанія «ПРО-СТОК» - це лідер в сфері торгівлі складським обладнанням та спеціальною технікою. Тут палетні стелажі можна купити за найкращою ціною в Україні і з доставкою в будь-яке місто і населений пункт країни. Такий варіант, як найвигідніший і зручний для клієнта, але ще і абсолютно безпечний.

▲  вгору