0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі в'їзні - призначення

ПАЛЕТНІ СТЕЛЛАЖИ - В'ЇЗНІ: КОЛИ ЗРУЧНО?

збільшити зображення В'їзні стелажі - для великих обсягів вантажу на палетах.

Відсутність проходів між стелажними конструкціями є характерною особливістю такого складського обладнання, як палетні стелажі в'їзні. Конструкцію називають ще глибинною, набивною, так як техніка, працюючи з товаром, заїжджає вглиб.
Подібний спосіб особливо зручний для зберігання однотипного товару, або при високій вартості складської площі.

Варіанти установки глибинних палетних стелажних систем:

  • встановлюють під складування товару при заздалегідь відомому терміні його зняття з полиць - часовий принцип укладання товару;
  • встановлюють конструкцію, що передбачає можливість обслуговування з двох сторін.

Головні переваги глибинних стелажів:

  • висока щільність складування;
  • низька вартість зберігання в перерахунку на одне палетомісце.

Таким чином, даний тип обладнання ідеальний для складів з невеликою швидкістю відвантаження, однорідним товаром з тривалим терміном зберігання - це можуть бути холодильні та морозильні камери, де, як відомо, дуже дорогі площі та ін.
Важливо при виборі будь-якого типу систем зберігання враховувати ряд моментів: максимальне навантаження на конструкцію, різновид вантажу що зберігається, вид вантажної техніки, що працює з товаром, метраж складських площ, кількість товару і подібне.
Всі ці моменти включає грамотно складений проект, мета якого - безпека, ефективність і адекватна вартість.
Саме такі проекти складають високопрофесійні фахівці «ПРО-СТОК»! Крім того, компанія реалізує надійно-якісні палетні стелажі всіх типів, доставляючи замовлення будь-якого обсягу клієнтам Києва та України максимально швидко, монтує, консультує, проводить сервісне обслуговування. Звертайтеся!

▲  вгору