0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі фронтального типу

ПАЛЕТНІ СТЕЛЛАЖИ - ФРОНТАЛЬНІ

У цьому типі стелажів, вантаж в конструкцію ставлять тільки з лицьової (фронтальної) сторони. Це - палетні стелажі фронтального типу. Розглядаємо їх особливості.

Особливості фронтальних моделей стелажів

1. Застосовують дані конструкції на підприємствах з великим вантажопотоком і його активної переробкою, на торгових складах з високим товарообігом, коли необхідний вільний і швидкий підступ до кожної одиниці товарного асортименту.
2. Конструкція нескладна: складається з системи поздовжньо і поперечно пов'язаних між собою металевих пофілей. На поперечинах встановлюють вантаж. Така конструкція дозволяє створювати багатоярусні системи. Навантаження на один рівень - до 6 т.
3. Розрізняють такі види фронтальних конструкцій:

  • стандартні: вантаж ставлять в конструкцію з лицьового боку, одна палета в глибину, ширина проходів стандартна розрахована під навантажувач;
  • вузькопрохідні: вантаж встановлюють в конструкцію з лицьового боку, одна палета в глибину, ширина проходів вузька розрахована під вузькопрохідну техніку;
  • подвійної глибини: вантаж ставлять в конструкцію з лицьового боку, дві палети в глибину, ширина проходів стандартна розрахована під навантажувач.

4. Досить швидкий і легкий монтаж конструкцій, які встановлюють на рівну бетонну підлогу. Стійки стелажів кріпляться анкерами до підлоги.
5. Кількість секцій конструкції залежить від розміру, специфіки приміщення, вантажу і може бути різним. Відповідно висота складу, розміри палети, технічні можливості навантажувачів визначають загальну і ярусні висоту конструкцій.

Переваги

  • ефективне використання площ складського приміщення - до 50%;
  • кількість товару та знаходження потрібного здійснюється без вивантаження вантажів з конструкції, доступ до будь-яких вантажів - вільний, а їх оперативний облік вести легко;
  • просто конструкції монтуються і обслуговуються.

Недоліки

  • невисока щільність складування;
  • перетин шляхів завантаження-вивантаження вантажів;
  • кілька утруднений доступ до вантажів в разі вузькопрохідних конструкцій, а в конструкціях із здвоєним полицею - до дальнього ряду.

У каталозі продукції компанії «ПРО-СТОК» представлені надійні палетні стелажі різних типів. Крім поставок якісних конструкцій по Києву і областям України, компанією передбачена можливість їх монтажу на місці. Вартість продукції і послуг прийнятна!

▲  вгору