0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі: їх типи і переваги

Металеві палетні стелажі в Києві і по всій Україні

збільшити зображення Стелажі палетні металеві в Києві.

Серед найбільш популярного і поширеного обладнання, призначеного для оснащення складів, почесне місце займають палетні стелажі. Вони прекрасно справляються зі своїми основними функціями - забезпечують прямий легкий підступ до палети, при максимальній щільності зберігання. Дуже ефективний подібний тип обладнання на складах з інтенсивним товарообігом.

Даний тип обладнання має свій розподіл. Так, існують моделі: фронтальні, в'їзні, гравітаційні і ін. Розглянемо основні з перерахованого.

Фронтальні конструкції. Універсальність, зручність експлуатації, можливість складувати досить великий обсяг товару при одночасно легкому доступі до них - все це плюси фронтальних моделей. До того ж висоту ярусів можливо легко моделювати, підганяючи під певний габаритний розмір.

В'їзні конструкції. Ці моделі ідеально підходять для складування однотипних вантажів. Їх часто вибирають логістичні центри, склади-холодильники, сировинні склади, де зберігається однотипний вантаж, що має тривалий термін придатності. Головний плюс в'їзних моделей - максимальна компактність зберігання продукції за рахунок високої щільності складування вантажу і відсутності проходу між рядами.

Гравітаційні конструкції. Недешеві, але дуже зручні там, де потрібен високий вантажообіг. Самостійно забезпечують доставку товару з зони в зону (завантаження-вивантаження). Їх конструктивна особливість - використання роликових доріжок, що дозволяють вантажу самостійно пересуватися (діє сила тяжіння) до зони відвантаження. Фармацевтична, косметична, харчова, автомобільна, хімічна промисловості не обходяться без даних конструкцій.

Головні переваги палетних моделей - в їх довговічності, безпеці, максимальному заповненню конструкції по висоті, відповідно ефективності використання складського простору. Щоб конструкція дійсно служила довго і бездоганно, необхідно точно підібрати необхідний тип і конфігурацію, основні і додаткові елементи. Розраховують дані, беручи до уваги масу одного піддону і його габарити та специфіку діяльності організації.

«ПРО-СТОК» допомагає підібрати оптимальні палетні стелажі (потрібний тип) під будь-який масштаб і конфігурацію складу і за дуже вигідними цінами! У нашому каталозі присутні все необхідне, щоб успішно змонтувати і спроектувати різні складські системи. У нас все надійно, оперативно в доставці замовлення (Київ, весь масштаб України). При необхідності проектуємо і монтуємо!

▲  вгору