0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі: переваги обладнання

ПАЛЕТНІ СТЕЛЛАЖИ: МІСТКІ, ШВИДКОЗБІРНІ, МІЦНІ

збільшити зображення Стелажі палетні металеві в Києві: переваги обладнання.

Безліч переваг мають палетні стелажі що широко застосовуються в умовах сучасного складу. По-перше, вони дозволяють мінімізувати по максимуму витрати (капітальні, операційні), в порівнянні з іншими типами подібного обладнання. По-друге, конструктивні їх елементи служать основою для монтажу інших типів конструкцій, відкриваючи нові можливості для зберігання різноманітної продукції.

Крім того, даний тип конструкцій збільшує функціональність складу: вантаж в межах приміщення розподіляється максимально рівномірно, при цьому до нього забезпечується одночасний прямий і легкий доступ. Асортимент продукції що складується - найширший. Застосовують для роботи з вантажем підйомно-транспортну техніку. Найчастіше даним типом конструкцій обладнають склади - оптові, виробничі, центрів-розподільників, що зберігають готову продукцію.

У конструктивному плані дане багаторівневе обладнання складається з вертикальних стійок і поздовжніх горизонтальних балок, які монтуються за допомогою зачепів. Матеріал виготовлення стійок - спеціальний перфорований профіль, який дає можливість легко регулювати і оптимально підібрати висоту кожного ярусу. Вибір перетину профілю балок і стійок відбувається в залежності від допустимої вантажопідйомності конструкції. Збільшує стійкість і безпеку конструкції в цілому монтаж несучої стійки до підлоги анкерними болтами.

Щоб грамотно підібрати даний вид обладнання (тип профілю, довжину, висоту і глибину несучих елементів), необхідно враховувати передбачувані навантаження. Найпростіше придбати стандартно-універсальні моделі з урахування навантаження (під европоддон і фінподдон) - фронтальні або в'їзні. Але специфічні види товару можуть вимагати монтаж нестандартних моделей. Так, за допомогою стандартних елементів, можуть «надбудовувати» додаткові системи зберігання - наприклад, мезонін. В цьому випадку функціональне використання стелажній системи виростає в рази, дозволяючи зручно і доступно розміщувати товар різних категорій в межах одного приміщення.

Грамотно розрахувати, підібрати, змонтувати для будь-якого складу місткі, міцні, швидкозбірні палетні стелажі допомагає «ПРО-СТОК»! Ми оперативно довозимо це затребуване і відмінне за характеристиками обладнання до місця замовлення в Києві і по всій Україні! З ним ви економите площі, збільшуєте прибутковість підприємства, підвищуєте функціональність обладнання! Ціни у нас - більше ніж доступні! Звертайтеся!

▲  вгору