0
Ми в соцмережах
Палети пластикові - рішення для перевезень

Палети пластикові і міжнародні перевезення вантажів

збільшити зображення Пластикові палети - переваги при перевезеннях.

У міжнародних вантажоперевезеннях різних груп товарів сьогодні повсюдно використовують пластикові палети. Це пояснюється вимогами міжнародних стандартів, а також високою надійністю, міцністю, екологічністю, а також їх універсальністю.

Різноманітність асортименту

Компанія «ПРО-СТОК» реалізує в широкому асортименті палети пластикові на найвигідніших умовах в Україні. Сьогодні тут можна купити європалети - 1200х800 мм, американські піддони - 1200х1000 мм, напівпалети - 800х600 мм.
Більш того, дана тара має харчової гігієнічний сертифікат, який дозволяє використання у всіх галузях харчової промисловості, а також хімічної та фармацевтичної.

Переваги

Габарити таких виробів підібрані спеціально таким чином, щоб повністю відповідати міжнародним нормам, які прийняті в країнах Європи, Азії та США.

  1. Повна відповідність всім міжнародним нормам і стандартам. Завдяки цьому при імпорті/експорті продукції, немає необхідності заповнювати додаткову документацію і специфікації, брати дозволи, проводити фумігацію тощо.
  2. Досягається максимально ефективне використання корисної площі кузова вантажного автомобіля і причепа.
  3. Завдяки малому власній вазі, який залишається незмінним навіть при намоканні і високої вологості, зменшується маса (брутто) вантажів, що перевозяться, а також при поверненні тари з полімерних матеріалів без товару, необхідний малий обсяг, що обумовлюється можливістю укладати експортні піддони один в один.
  4. Спрощують процеси складування та обліку товарів на складах, промислових об'єктах і торгових приміщеннях.
  5. Чи мають широкий спектр застосування. Можуть використовуватися практично у всіх сферах народного господарства.
  6. Мінімізують додаткові витрати, так як не вимагають обробок спеціальними антисептиками і фарбування.

Купити тару з полімерних матеріалів в повному асортименті пропонує компанія «ПРО-СТОК». Це оптимальне рішення для тих, хто хоче купувати дійсно якісне обладнання та пристосування для складу від провідних європейських виробників.

▲  вгору