0
Ми в соцмережах
Пластиковий піддон - використання в галузях

Палети пластикові та їх застосування

Палети пластикові: застосування в складському господарстві.

Пластикові палети - це різновид тари, яка виготовляється з полімерних матеріалів. Використовується практично у всіх галузях народного господарства. Їх застосування регламентовано міжнародними нормами вантажоперевезень і дозволяє спростити і покращити логістичні та складські процеси.

Особливості використання пластикових піддонів

Компанія «ПРО-СТОК» реалізує палети пластикові в широкому асортименті. Дана продукція має міжнародний гігієнічний сертифікат, а також висновки санітарно-епідеміологічної служби України. Все це дозволяє використовувати їх в складському господарстві, роздрібній торгівлі, виробничих підприємствах, на будівельних майданчиках, ресторанах і в сфері вантажоперевезень. А також дозволено використовувати в медичній, фармацевтичній і всіх галузях харчової промисловості.

Переваги й недоліки

Єдиним мінусом пластикової тари є її більш висока ціна, відносно вже звичної дерев'яної. Але на відміну від останньої, вона має цілу низку переваг. Ось основні з них:

  • Мала вага;
  • Не схильні до дій несприятливих факторів (УФ-промені, сніг, дощ, різкі перепади температур і т.д);
  • Зберігають постійну вагу;
  • Легко миються, чистяться, дезінфікуються;
  • Не потребують додаткової обробки (ґрунтовка, фарбування);
  • Можуть експлуатуватися в широкому температурному діапазоні від -30С до +70 С.

Звернувшись в компанію «ПРО-СТОК» можна купити пластикові піддони в повному асортименті. Тут представлена продукція від відомих і перевірених виробників європейського союзу. Тут є моделі для стаціонарного зберігання вантажів, для використання на стелажах, з двостороннім і чотиристороннім хватом для вантажно / розвантажувальної техніки (штабелери, вилочні навантажувачі, гідравлічні візки та інші). Дана техніка, як і інше складське обладнання можна придбати в компанії «ПРО-СТОК» в широкому асортименті, з гарантійними зобов'язаннями виробника і з доставкою в будь-яке місто країни.

▲  вгору