0
Ми в соцмережах
Палети пластикові в вантажоперевезеннях

Палети пластикові та логістика

збільшити зображення Пластикові піддони в сфері вантажоперевезень.

Тара з полімерних матеріалів впевнене витісняє дерев'яну. Пластикові палети застосовують в різних видах промисловості, в тому числі харчової, хімічної та фармацевтичної. Вони призначені для зберігання, переміщення, складування, розміщення і транспортування продукції і матеріалів.

Використання в логістиці

Сфера вантажоперевезень, особливо міжнародних, пред'являє ряд досить суворих вимог до умов упаковки і розміщення матеріалів і товарів. Тому палети пластикові широко застосовуються саме в цій галузі.

Це обумовлено тим, що внутрішні габарити кузова вантажних автомобілів і причепів до них розраховані, як раз на розміщення певної кількості європалет, фінських або індустріальних піддонів та напівпалети. Завдяки цьому забезпечується оптимальне розміщення вантажу і максимально ефективне використання простору.

Другий важливий момент - це конструкційні особливості, що дозволяють використовувати автоматизовану складську техніку, а також гідравлічні візки (типу "рокла") для обробки вантажів. Додатковий плюс, це можливість розміщення на різних типах стелажів, або штабелювання.

Переваги:

  • Мала вага;
  • Довговічність;
  • Мала ймовірність псування товару тарою;
  • Хороші експлуатаційні характеристики (міцність, стійкість до агресивних середовищ, великий діапазон робочих температур, несприйнятливість до зовнішніх погодних впливів);
  • Простота проведення санітарно-гігієнічних обробок.

Також до переваг можна віднести зручність обліку та проведення інвентаризацій, всерединіскладського переміщення товарів, а також максимально ефективне використання складських і торгових площ.

Де купити

Останнім часом попит на тару з полімерних матеріалів постійно зростає. Це обумовлено багатьма факторами, в тому числі і новими стандартами, які пред'являються до даної категорії продукції. Зокрема це ISPM 15 і санітарно-гігієнічні норми. В Україні сьогодні купити пластикові піддони за найкращою ціною і доставкою в будь-який населений пункт країни можна звернувшись в компанію «ПРО-СТОК».

На офіційному сайті компанії можна ознайомитися з повним асортиментом, актуальними цінами і умовами доставки.

▲  вгору