0
Ми в соцмережах
Палети пластикові - асортимент продукції

Купити палети пластикові в Україні в самому широкому асортименті

збільшити зображення Пластикові палети - де використовуються.

Компанія «ПРО-СТОК» пропонує купити пластикові палети в Україні за найкращою ціною і з доставкою в будь-яке місто країни. Актуальність даної пропозиції заснована на тому, що піддони з полімерних матеріалів останнім часом практично повсюдно витісняють дерев'яну тару і стали невід'ємним елементом практично будь-якого складу, виробничого приміщення, їх можна зустріти на будівельному майданчику, в торговому залі супермаркету, ресторані, аптеці, м'ясопереробному цеху і так далі.

Асортимент продукції

Серед широкого асортименту складського обладнання і вантажно-розвантажувальної техніки, представленої на сайті компанії «ПРО-СТОК», особливе місце займає тара для палетованих вантажів. Тут можна купити пластикові палети в самому повному асортименті розмірів, навантажень і експлуатаційних характеристик. Завдяки цьому, можна підібрати найбільш відповідний варіант для потреб свого підприємства.

Тут є полегшені моделі - так звані експортні, з полозами для зберігання на стелажах, із суцільним верхом і перфорованим, розміром євро, фінські і напівпіддони.

Де використовуються

Пластикова тара сьогодні використовується в усіх сферах промисловості і галузях народного господарства. Це обумовлено тим, що наша компанія має на продукцію відповідні дозволи і сертифікати, в тому числі і харчової допуск. Завдяки цьому, вони сьогодні успішно застосовуються в міжнародних і внутрішніх вантажоперевезеннях, дозволяють оптимізувати такі складські процеси, як проведення вантажно/розвантажувальних робіт, з використанням усіх видів навантажувачів і візків. Спрощують компактне складування і зберігання різних груп товарів, а також їх облік.

Додатковим плюсом є те, що вони:

  • Мають відмінні експлуатаційні характеристики;
  • Не вимагають додаткової обробки;
  • Прості в догляді;
  • Мають малу вагу;
  • Можуть повторно перероблятися.

Все це робить їх застосування не тільки зручним, але ще і економічно вигідним. Оптимізуйте всі процеси за допомогою професійного обладнання, спеціальної техніки та відповідної тари.

▲  вгору