0
Ми в соцмережах
Палета пластикова - основні сфери застосування

Палета пластикова для ефективної логістики

збільшити зображення Пластикова палети - переваги застосування.

Палета пластикова поступово витісняє з ринку звичні дерев'яні піддони. Це обумовлено ефективністю, практичністю і універсальністю. Основне призначення полімерної тари - компактне і надійне розміщення вантажів для їх зберігання, внутрішнього переміщення і подальше транспортування.

Основні сфери застосування

Компанія «ПРО-СТОК» пропонує купити палету пластикову в Києві, Львові, Харкові та інших містах України в широкому асортименті. Тут можна купити піддони з полімерних матеріалів різних типорозмірів. Всі вони виготовляються відповідно до міжнародних норм. Це дає можливість використовувати їх не тільки на території України, а й для міжнародних перевезень (імпорт-експорт продукції). Основними сферами їх використання є:

  • Промислове підприємство;
  • Складські комплекси;
  • Транспортні компанії;
  • Підприємства м'ясопереробної та харчової промисловості;
  • Фармацевтична галузь;
  • Об'єкти торгівлі.

Виготовляють таку тару з первинної сировини або комбінованої, а також вторинної. Другий варіант передбачає додавання перероблених полімерних матеріалів.

Переваги застосування

Використання пластикових палет має ряд переваг:
1) Спрощує і прискорює проведення вантажно-розвантажувальних робіт.
2) Мають тривалий термін служби.
3) Невелика вага і компактність при транспортуванні і зберіганні без вантажу. Досягається за рахунок конструкційних особливостей деяких моделей.
4) Дозволяють використовувати різні види складської техніки (гідравлічні візки, навантажувачі штабелери).
5) Оптимізують процеси зберігання і обліку продукції.
6) Мають високу міцність. Розраховані на максимальне навантаження від 500 кг до 5000 кг, в залежності від моделі.

Купити якісні пластикові палети з доставкою по Україні пропонує компанія «ПРО-СТОК». Наші менеджери завжди готові відповісти на всі питання, що стосуються продукції, а також підібрати найбільш оптимальний варіант тари, в залежності від специфіки товару, умов зберігання та способів навантаження-розвантаження.

▲  вгору