0
Ми в соцмережах
Пластикова тара – види і характеристики

Пластикова тара, види та особливості вибору

збільшити зображення Пластикова тара - чинники вибору.

Пластикова тара має масу переваг перед іншими видами. Це практичність, довговічність, доступна ціна. В "ПРО-СТОК" представлений великий асортимент різних ящиків, контейнерів, кейсів відомих виробників Європи. Щоб отримати довгострокову вигоду, від використання такої тари, при її виборі потрібно враховувати багато факторів.

З якої сировини виготовлено

Якість сировини - це один з найважливіших факторів, що впливають на довговічність, надійність, стійкість до перепадів температур, несприйнятливість до впливу хімічно активних речовин і вартість упаковки. Пластмасова тара з нашого асортименту проводиться з грануляту. Короба виготовлені з високоякісної сировини можуть прослужити 10 і більше років.

Економія місця

У каталозі компанії є контейнери і ящики що вкладаються. Використання таких моделей дає можливість максимально ефективно задіяти площу приміщення або вантажного транспорту, під час зберігання і перевезення в порожньому вигляді. Вибір таких ящиків є оптимальним варіантом в наступних випадках:
• На складах порожні контейнери зберігаються у великій кількості;
• Організація регулярно використовує поворотну тару.

Транспортування і зберігання важких вантажів

Більшість пластикових контейнерів здатне витримувати більшу вагу, ніж вказано в документації. Але регулярне використання їх з перевантаженнями може привести до передчасного виходу їх з обороту. Тому для важких і великих вантажів слід підбирати спеціальні ящики з посиленими стінками, дном, укріплені ящики-палети і так далі.

Менеджери нашої компанії допоможуть вибрати і купити пластикову тару на найвигідніших умовах і з доставкою по Україні.

▲  вгору