0
Ми в соцмережах
Пластиковий піддон: вигідна покупка в «ПРО-СТОК»

Пластиковий піддон для складу

збільшити зображення Палети пластикові: найкраща ціна в «ПРО-СТОК».

Піддони пластикові - це вид немеханічного складського устаткування. Призначені для оптимізації процесів логістики, проведення вантажно-розвантажувальних робіт, складування, зберігання, і розміщення різних видів продукції, включаючи фармацевтичну і харчову.

Оптимізація складських процесів

Компанія «ПРО-СТОК» реалізує пластикові піддони в широкому асортименті. Завдяки цьому можна завжди підібрати найбільш оптимальний варіант для свого складу, магазину, транспортної компанії або виробничого підприємства.

Розміри і габарити

Така тара дозволяє організувати процеси зберігання і переміщення товарів найбільш зручним способом, і з використанням автоматизованої складкої техніки і гідравлічних візків. Це обумовлено відповідністю габаритів всім міжнародним нормам.

Завдяки останньому фактору забезпечується дотримання всіх умов зберігання і транспортування продукції. Ще один плюс - це зручність проведення інвентаризації та обліку товару на складі або в торговому приміщенні.

Особливості конструкції

Тара з полімерних матеріалів має різну конструкцію. Деякі моделі призначені виключно для стаціонарного зберігання на підлозі, деякі для захоплення технікою і переміщення, при наявності полозів - для зберігання на балках стелажа.

Головні переваги

Останнім часом відзначається підвищений попит на палети з полімерних матеріалів практично у всіх галузях народного господарства, але в першу чергу - хімічної, фармацевтичної і харчової промисловості. Це обумовлено наступними факторами:

  • Термін служби складає не менше 10 років;
  • Мала вага, який залишається завжди незмінним, незалежно від зовнішніх умов;
  • Простота санітарної обробки;
  • Стійкість до впливу хімічних елементів і механічних впливів;
  • Відсутність цвяхів, гострих кутів, трісок істотно зменшує ймовірність отримати травму, а також зіпсувати товар або пошкодити його упаковку;
  • При деформації можлива вторинна переробка.

Сьогодні купити піддон пластиковий на найвигідніших умовах, і з доставкою по Україні пропонує компанія «ПРО-СТОК».

▲  вгору