0
Ми в соцмережах
Пластиковий піддон: переваги використання

Пластиковий піддон: об'єктивна вигода використання

збільшити зображення Піддон пластиковий: затребуваність застосування.

Піддони пластикові сьогодні широко застосовуються в самих різних сферах діяльності і це не тренд, а об'єктивна необхідність. Багато компаній, які протягом багатьох десятиліть використовували дерев'яну тару зараз масово переходять на пластикову. Це обумовлено багатьма факторами.

Плюси і мінуси палет з полімерних матеріалів

Останнім часом, у багатьох галузях народного господарства особлива увага приділяється стандартам гігієни. Це в повній мірі стосується і норм міжнародних перевезень. В цьому плані пластикові піддони мають незаперечні переваги перед дерев'яною тарою.

  1. Відповідність всім стандартам гігієни, що підтверджено відповідним сертифікатом.
  2. Стійкі до цвілі, грибку, не вбирають запахи і вологу.
  3. Не схильні до корозії, не гниють.
  4. Можуть використовуватися в широкому температурному діапазоні.
  5. Стійкі до впливу більшості хімічних речовин. Зокрема, солей, кислот лугів.
  6. Відповідно до сучасних вимог СЕС, можуть піддаватися різним видам обробки, в тому числі і пароструминних, а також миття та чищення.

Всі ці фактори дозволяють використовувати палети з полімерних матеріалів практично у всіх галузях народного господарства, включаючи фармацевтичну і харчову.

Економічна складова

Головним мінусом, чому пластикові піддони не використовуються повсюдно, є їх досить висока вартість. Але якщо все ретельно прорахувати, то все одно їх використання виявляється набагато вигідніше ніж дерев'яних.

По-перше, вони мають набагато більший термін служби (в середньому цей показник більше в 10 разів). По-друге, мають набагато кращими експлуатаційними характеристиками. По-третє, не збільшують свою вагу, в залежності від погодних умов.

До цього залишається додати менший власну вагу, плюс завдяки своїй конструкції, при складуванні та зберіганні і транспортуванні займають мало місця і значно знижують витрати на логістику.

Виготовлення полімерної тари здійснюється шляхом вторинної переробки LLDPE, ЛПВД, і не потрібно використання природного деревини.

Де купити

Компанія "Про-Сток" реалізує весь асортимент тари з полімерних матеріалів з доставкою по Україні. Отримати більш детальну інформацію, а також дізнатися актуальні ціни, можна на офіційному сайті або у менеджерів компанії.

▲  вгору