0
Ми в соцмережах
Пластикові палети - особливості вибору

Пластикові палети - універсальне рішення для будь-якої організації і підприємства

збільшити зображення Пластикові піддони - основні сфери використання.

В останні роки, вимоги до зберігання і транспортування різних товарів, значно посилилися. У зв'язку з цим потрібно особливо ретельно підходити до питання вибору і покупки тари для таких операцій. На сьогоднішній день найбільш оптимальним варіантом є пластикові палети, які можна купити в широкому асортименті в "ПРО-СТОК".

Особливості вибору

У каталозі компанії представлені 12 видів піддонів з полімерних матеріалів, які розрізняються по максимально допустимому навантаженню (статичному, динамічному, стелажному), своїми розмірами, призначенням, виконанням і іншим особливостям конструкції. При виборі пластикових палет необхідно враховувати умови їх розміщення, як будуть проводитися вантажно-розвантажувальні роботи, габарити вантажу і деякі інші фактори.

Розібратися у всіх цих нюансах допоможуть консультанти підприємства. Також вони нададуть всю необхідну інформацію, про наявну продукції, актуальні ціни, способи оплати і терміни доставки по Україні.

Основні сфери використання

Пластикові палети сьогодні застосовують:

На торгових майданчиках;
Складах;
Виробничих організаціях;
Промислових об'єктах;
На будівництвах;
Логістиці (внутрішні та міжнародні перевезення).

Плюси і мінуси

Головними перевагами піддонів з полімерних матеріалів є:

  • Висока міцність;
  • Тривалий термін служби;
  • Надійність;
  • Вантажопідйомність від 500 до 5000 кг;
  • Стійкість до механічних впливів;
  • Не бояться перепадів температур, дощу, снігу, високої вологості;
  • Не вимагають спеціального догляду і додаткової обробки.

Крім цього вони є універсальними, так як можуть використовуватися практично у всіх галузях і сферах народного господарства. Поламані і деформовані піддони з пластика підлягають подальшої переробки і не вимагають утилізації. Завдяки цьому зменшуються обсяги вирубки лісів.

Де і як купити

На сьогоднішній день, кращим варіантом купити палети пластикові в в Києві, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Одесі, Львові та інших містах, з доставкою по Україні, є звернення до "ПРО-СТОК". Це зручно, швидко і економічно вигідно.

▲  вгору