0
Ми в соцмережах
Пластикові лотки - призначення та сфери застосування

Пластикові лотки та бокси - ідеальний вибір для оптимізації логістики та ефективного використання площі і об'єму приміщень

збільшити зображення Пластикові бокси - конструкційні особливості.

Пластикові коробки, лотки, бокси сьогодні широко використовуються практично у всіх галузях народного господарства. Їх застосування дозволяє максимально ефективно використовувати площу і обсяг складських, торгових і виробничих приміщень, а також оптимізувати робочі процеси, включаючи транспортування, доставку і презентацію продукції.

Призначення і сфери застосування

Пластикові лотки і інші види тари з полімерних матеріалів, сьогодні практично повністю витіснили з ринку, дерев'яні та металеві ящики. Це обумовлено їх:

  • Універсальністю;
  • Надійністю;
  • Тривалим строком експлуатації;
  • Доступною вартістю.

В основному вони використовуються для зберігання продукції невеликих розмірів - для метизів, запчастин, різних комплектуючих і іншої дріб'язку.

Конструкційні особливості

В "ПРО-СТОК" можна купити пластикові бокси для дрібниць в Києві різних габаритів, розмірів і конструкцій. Тут є тара вітчизняного виробництва, а також таких відомих європейських брендів. У каталозі можна підібрати ергономічну пластмасову тару для автоматизованого і ручного обслуговування, модульну, для складів, майстерень, виробничих цехів, торгових та виставкових центрів, транспортних компаній.

Підібрати необхідний вид пластикових ящиків, лотків або боксів допоможуть менеджери нашого підприємства, також вони нададуть всю інформацію про виробника, актуальні ціни, умови доставки по Україні і способах оплати. Ми гарантуємо найбільший і різноманітний асортимент пластмасової тари, кращі ціни і високий рівень обслуговування.

▲  вгору