0
Ми в соцмережах
Контейнери для фруктів і овочів - особливості тари

Пластикові ящики для фруктів і овочів - вибір і покупка в "ПРО-СТОК"

збільшити зображення Пластикові ящики для овочів і фруктів - асортимент.

Пластикові ящики Palox для овочів і фруктів на палетній платформі були розроблені спеціально для зберігання, розміщення і переміщення різних видів продуктів харчування. Їх виготовляють з харчового пластику, завдяки чому допускається прямий контакт продукції зі стінками і основою тари. В Україні, купити пластикові контейнери для овочів і фруктів "UTZ" можна у офіційного представника виробника - на сайті компанії "ПРО-СТОК".

На що слід звертати увагу при виборі великогабаритної тари

Вибираючи пластикові ящики для продуктів харчування потрібно враховувати ряд важливих факторів.
1) Варіант виконання основи і стінок. Наприклад, для м'яса і риби більше підійдуть моделі з суцільними стінками і дном, а також з отвором для зливу рідини, оснащене знімною заглушкою або краником. Для яблук, капусти, картоплі та інших овочів і фруктів варто вибирати великогабаритні контейнери Palox на палетній основі з перфорованими стінками. Завдяки яким забезпечується достатня вентиляція.
2) Спосіб розміщення. Гігієнічні ящики даної серії можуть розміщуватися на підлозі, штабелюватися один на один до 8-ми штук, на стелажах.
3) Максимальні навантаження. Найбільш міцними вважаються ящики для овочів і фруктів на 3-х полозах.
4) Способи переміщення. Якщо великогабаритні пластикові контейнери Palox планується використовувати на складах і торгових приміщеннях, де їх періодично потрібно буде переміщати без використання навантажувачів і гідравлічних візків (рокли), то краще вибирати моделі з колесами.

Вибрати й купити пластикові ящики на палетній основі в Києві допоможуть менеджери "ПО-СТОК". Тут же можна замовити доставку по Україні.

▲  вгору