0
Ми в соцмережах
Пластикові ящики для овочів і фруктів - види

Пластикові контейнери для овочів і фруктів з паллетного підставою PALOX

збільшити зображення Пластикові контейнери для фруктів і овочів - особливості конструкції.

Гігієнічні пластикові контейнери для фруктів і овочів" серії PALOX, представлені на сайті "ПРО-СТОК", сьогодні широко застосовуються в агропромисловому секторі, на консервних заводах, фермерських господарствах, торгових підприємствах, транспортними компаніями, приватними особами. Даний вид полімерної тари представлений продукцією відомого бренду "Georg UTZ".

Види і особливості конструкції

Виготовляють пластикові ящики для фруктів і овочів з харчового пластику. Вони мають відповідні сертифікати та санітарно-гігієнічний висновок, і розраховані на контакт c харчовими продуктами. Тому їх можна використовувати для тривалого зберігання, розміщення і транспортування фруктів і овочів та інших різних продуктів харчування.

Особливістю конструкції таких харчових контейнерів для овочів є їх об'єднання з паллетного основою. Це полегшує процеси їх переміщення, розміщення. У каталозі нашого підприємства є різні моделі такої тари:

  • На ніжках;
  • На 2-х полозах;
  • На 3-х полозах.

Крім цього, вони можуть мати різні варіанти виконання основи (з дренажним отвором, заглушкою, зливним краном) і бічних стінок - суцільні і перфоровані. Останні більше підходять для зберігання і переміщення яблук, груш, баштанних, і інших твердих фруктів і овочів. А перші - це оптимальний вибір для сипучих продуктів, а також м'яса, птиці та риби.

Купити в Києві великогабаритні пластикові ящики з палетною основою для овочів і фруктів серії PALOX можна за ціною офіційного представника виробника - в "ПРО-СТОК". Це надійно, зручно і економічно вигідно, плюс можлива доставка по Україні.

▲  вгору