0
Ми в соцмережах
Пластикові піддони: переваги перед дерев'яними

Чому пластикові піддони краще дерев'яних?

збільшити зображення Піддони пластикові і дерев'яні: порівняння.

Піддони пластикові застосовують у всіх сферах діяльності. Це обумовлено широким асортиментом цієї продукції, а також її універсальностю і хорошим експлуатаційними характеристиками.

Призначення

Масово використовувати дерев'яну тару почали в зв'язку з ростом виробництва різних груп товарів, і необхідності їх транспортування в різні куточки земної кулі. Тривалий час основним видом такої тари були дерев'яні палети, які характеризуються достатньою міцністю і відносно невисокою вартістю.

Основним їх призначенням є - оптимізація процесів логістики, складування товарів і вантажів для зберігання і товаропереміщення в межах складського комплексу або торгової точки.

Плюси і мінуси

Останнім часом все більш популярними і затребуваними стають пластикові піддони, які допускається застосовувати абсолютно у всіх галузях народного господарства. Основними їх перевагами є:

  • Надійність і висока міцність;
  • Тривалий термін служби;
  • Досить широкий асортимент продукції;
  • Є палети з полімерних матеріалів, що мають харчової допуск і призначені для використання в м'ясної, рибної, молочної галузях народного господарства.

Головним мінусом є досить висока їх вартість - в кілька разів більше ніж дерев'яних, але з огляду на що їх термін служби також в 8-10 разів більше, то економічна вигода їх використання стає очевидною. До цього також слід додати, що вони не вимагають додаткової обробки спеціальними антисептиками і фарбування, не стають важчими при підвищеній вологості повітря або намоканні.

Ще один важливий фактор, тару з полімерних матеріалів можна переробляти для повторного виготовлення. Це зберігає велику кількість лісу від вирубки.

Купити палети пластикові в Україні всіх видів і типорозмірів з доставкою в будь-яке місто країни, пропонує компанія "Про-Сток". Це оптимальне рішення для тих хто звик довіряти професіоналам. Ми співпрацюємо тільки з провідними зарубіжними виробниками.

▲  вгору