0
Ми в соцмережах
Піддони пластикові: особливості

Піддони пластикові асортимент і особливості використання

збільшити зображення Палети пластикові: переваги.

Купити піддони пластикові в Україні сьогодні за найкращою ціною і в самому широкому асортименті, пропонує компанія «ПРО-СТОК». Основне призначення такої тари оптимізація процесів зберігання, складування і внутрішнього товаропереміщення різних груп товарів, а також спрощення проведення вантажно/розвантажувальних робіт із застосуванням автоматизованої техніки.

Навіщо потрібні палети з полімерних матеріалів

До недавнього часу в основному використовувалися дерев'яні піддони. Вони мають відносно невисоку вартість, легко можуть ремонтуватися, досить надійні і міцні. Але на цьому всі їхні переваги і закінчуються.

По-перше, вони мають невеликий термін служби. По-друге, для того, щоб використовувати їх в деяких сферах діяльності, необхідна спеціальна обробка. По-третє, у них збільшується власний вага при намоканні і підвищеної вологості. По-четверте, не скрізь допускається їх застосування. По-п'яте, останнім часом посилилися міжнародні вимоги до використання дерев'яної тари.

Все це робить пластикові палети вельми ходовим і затребуваним товаром. Сьогодні вони є практично на всіх складах, будівельних майданчиках, виробничих цехах, сільськогосподарських підприємствах, аптеках, ресторанах, супермаркетах. Пояснюється це дуже просто:

  • Вони мають оптимальні експлуатаційні характеристики;
  • Не бояться несприятливих впливів, навколишнього середовища;
  • Прості в обслуговуванні;
  • Не вимагають додаткової обробки;
  • Дозволені до використання у всіх сферах, включаючи хімічну промисловість, фармацевтичні підприємства та всі галузі харчової промисловості;
  • Мають тривалий термін служби.

Вигідна пропозиція

Сьогодні купити палети з полімерних матеріалів в Україні з доставкою в будь-яке місто, і населений пункт країни пропонує компанія «ПРО-СТОК». Тут представлений найширший асортимент такої тари, а також іншої складської техніки і устаткування. Ми є лідерами в цьому сегменті ринку, тому співпраця з нами - це надійно, безпечно і вигідно.

▲  вгору