0
Ми в соцмережах
Пластиковий піддон: купити в Україні

Піддони пластикові купити в Україні за найкращою ціною

збільшити зображення Палети пластикові: вигідна покупка.

Пластикові палети вже встигли стати невід'ємною складовою складських і логістичних процесів в країнах ЄС, США, Росії та багатьох інших. Україна тут не є винятком, тим більше сьогодні, коли частка імпорту / експорту найрізноманітнішої продукції постійно зростає. Пояснюється це наступними факторами:

По-перше, вимоги до дерев'яній тарі, з боку міжнародного співтовариства серйозно посилилися.
По-друге, піддони з полімерних матеріалів відповідають всім вимогам і нормам, тому можуть використовуватися практично у всіх сферах діяльності.
По-третє, мають відмінні експлуатаційні характеристики.
По-четверте, їх застосування сприятливо позначається на екологічній обстановці, так як зберігає частину зелених насаджень від вирубки.

Оптимізація складських і логістичних процесів

Основним призначенням палет є складування і транспортування різних груп товарів на промислових об'єктах, виробничих підприємствах складських комплексах і об'єктах торгівлі.

  1. Вони дозволяють компактно і надійно упаковувати продукцію для її подальшого транспортування і зберігання.
  2. Значно спрощують процес завантаження / розвантаження за рахунок можливості використання спеціалізованої техніки (вилочні навантажувачі, штабелери, річтраки, гідравлічні візки і так далі - повний асортимент такої техніки представлений на сайті компанії "Про-Сток").
  3. Чи полегшують проведення переобліку і інвентаризації на складах і об'єктах оптової торгівлі.
  4. Оптимізують процеси внутрішнього товаропереміщення.

Кращі пропозиції

Сьогодні компанія "Про-Сток" пропонує купити пластикові піддони на найвигідніших умовах в Україні. Крім цього на сайті представлений найширший асортимент тари з полімерних матеріалів. Тому тут кожен підприємець зможе підібрати для свого підприємства найбільш оптимальний варіант, незалежно від сфери діяльності. Це обумовлено тим, що в каталозі представлені піддони, з різними експлуатаційними характеристиками, а також з сертифікатами якості та харчовим допуском. Це означає, що продукція пройшла необхідні випробування і експертизи і отримала відповідний висновок. Працюйте з професіоналами і купуйте тільки найкраще!

▲  вгору