0
Ми в соцмережах
Поличкові стелажі: затребуваність

Поличкові стелажі для зберігання різних видів товару

збільшити зображення Стелажі з полицями: призначення і різновиди.

Поличкові стелажі є найбільш поширеними і затребуваними в різних сферах народного господарства. Їх можна зустріти у великих складських комплексах, торгових площах, виробничих цехах, майстернях, лабораторіях, архівах, транспортних компаніях.

Види і конструкційні особливості

Поличкові стелажі, представлені в «ПРО-СТОК», призначені для розміщення штучної продукції, а також товару розміщеного в пластикові лотки, коробки, ящики. Характерна їх особливість - вони є збірно-розбірний конструкцією, з з'єднанням на болтах або зацепах.

Підрозділяють таке обладнання на 3 категорії. Перша - для великих навантажень - до 2 тонн на полицю. Друга - для середніх - до 400 кг і третя - для легких до 200 кг (ПСЛ-2) і до 130 кг (ПСЛ-1).

Конструкція поличних стелажів складається зі стійок, полиць і тримачів полиць (ПСЛ-2). Це елементи конструкцій категорії для легких навантажень. Додатково вони можуть ще оснащуватися роздільником і обмежувачем полиць.

Складське обладнання для середніх і великих навантажень складаються з рами, полиць і траверси. Всі конструкції забезпечуються підп'ятниками, виконаними з високоміцного пластика.

Важливі моменти

Переваги використання таких стелажів:

  • Компактний складування товару;
  • Зручний доступ до будь-якого вантажу;
  • Значно спрощує пошук і облік продукції;
  • Мають високу міцність і надійністю;
  • Мають тривалий термін експлуатації;
  • Можуть використовуватися практично у всіх галузях народного господарства, а також в побуті;
  • Мають естетичний зовнішній вигляд.

До цього слід додати, що даний вид обладнання може виготовлятися за індивідуальним проектом, під конкретні вимоги замовника. Щоб оформити заявку, потрібно звернутися в компанію «ПРО-СТОК» і вибрати найбільш підходящий варіант. Розібратися в особливостях різних конструкцій і моделей допоможуть менеджери компанії, а також підкажуть як правильно оформити замовлення. Ми працюємо з усіма транспортними агентствами, тому доставка можливо в будь-який регіон України.

▲  вгору