0
Ми в соцмережах
Поличкові стелажі поради щодо застосування

ПОЛИЧКОВІ СТЕЛЛАЖИ: ПОРАДИ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ

збільшити зображення Поличкові стелажі як правильно застосовувати.

Оптимальність ціни, практичність і простота в застосуванні, універсальність і легка збірка - це поличкові стелажі. Їх популярність і затребуваність не зменшуються з часом. Практично кожне складське господарство має в наявності різні моделі даних стелажних систем.

Корисні поради щодо застосування поличних стелажів

Стелажні конструкції даного типу встановлюються на складах рядами (одинарними уздовж стін і подвійними в центрі приміщення), між якими залишається прохід.

Часто при експлуатації даних стелажних конструкцій допускаються типові помилки, які можуть призвести до виходу з ладу виробів і пошкодження товару. Щоб подібного не сталося, візьміть до уваги наші поради щодо застосування поличкових моделей стелажів.

По-перше, на кожній з полиць вантаж необхідно розподіляти рівномірно, уникаючи точкового навантаження на окремі її частини. Причому враховують максимальну розподілене навантаження для полиць, зазначену в основний документації до стелажу.

По-друге, розподіляти на стелажах вантажі за принципом «знизу вгору і від важкого до легкого». Тобто найбільш важкі вантажі розміщуються на нижніх полицях, найлегші - на верхніх.

По-третє, необхідно встановлювати або однакову висоту полиць, або поступово її збільшувати від нижньої полиці до верхньої. При цьому відстань між нижніми має бути не більше 80 см, а відстань від підлоги до нижньої полиці не повинно перевищувати 10-15 см (для легких моделей стелажі).

По-четверте, на поличкових моделях можливо економити при збірці конструкцій, виконаної рядами, а не встановлювати секції, що окремо стоять. При такій збірці одна стійка є спільною стійкою між двома прилеглими секціями.

По-п'яте, збільшують жорсткість конструкції спеціальними перемичками під полиці.

По-шосте, підлога під даний тип стелажів повинна бути рівною, виключені відколи й ушкодження щоб уникнути викривлень конструкції.

Привабливість стелажів з полицями для споживача

  • компактність зберігання товарів і легкий пошук необхідного;
  • прості в збірці и транспортуванні конструкцій;
  • довговічні і універсальні;
  • привабливий зовнішній вигляд і невисока вартість;
  • економлять площу сховища.

Придбані в «ПРО-СТОК»

Виготовлені з високоякісних матеріалів і відповідають нормам безпеки поличкові стелажі - пропонує «ПРО-СТОК»! У нас представлені конструкції різних конфігурацій, необхідної довжини і кількості полиць, висоти і глибини.
Здійснюємо швидку доставку замовлення по Києву і Україні, надійний монтаж і гарантійне обслуговування!

▲  вгору