0
Ми в соцмережах
Поличкові стелажі Київ

Поличкові металеві стелажі в Києві і по всій Україні

збільшити зображення Металеві поличкові стелажі в Києві.

Придбати металеві поличкові стелажі від компанії "ПРО-СТОК" - означає скористатися компетентними порадами консультантів, отримати доставку в ваш будинок або на підприємство, а також гарантію від 12 до 24 місяців, встановити якісне стелажне обладнання, яке буде економити максимум вашого простору, і відчути задоволення від покупки довговічного і надійного товару.

Стелажі даного типу призначені для зберігання всіляких штучних вантажів, а так само для товарів, укомплектованих в ящики, пакети, мішки, коробки та інше. Тим, що відрізняє поличний стелаж від інших видів стелажів, є вільний доступ до будь-якого вантажу, який знаходиться на полиці. Дана специфікація максимально полегшує ручну обробку вантажу. Завдяки вмілому інженерному рішенню, економиться час і зусилля.

В асортименті компанії " ПРО-СТОК " поличкові стелажі представлені в трьох категоріях вантажопідйомності: моделі для легких навантажень (до 130 кг і до 200 кг), для середніх навантажень (до 400 кг), для великих навантажень (до 2000 кг).

Крім цього, власні технології виготовлення нашої компанії, здатні виробити стелаж з великою несучою здатністю, в залежності від потреби Замовника. Якщо ви плануєте придбати унікальний стелаж, призначений спеціально для вашого приміщення, лише зробіть нам всього один дзвінок.

Сфера експлуатації даного складського обладнання досить універсальна. Стелажі поличного типу підійдуть, як для габаритних складських комплексів, так і для торгових залів магазинів і супермаркетів, як для офісів і майстерень, так і для вашого будинку і гаража. Так само актуальні архівні стелажі, які за бажанням замовника, роблять як стаціонарними, так і мобільними.

Поличкові стелажі компанії "ПРО-СТОК" - це універсальність, поєднана з надійністю. Дане складське устаткування органічно розміститися в вашому приміщенні, стане надійним помічником, оптимізує простір і зусилля.

▲  вгору