0
Ми в соцмережах
Поличкові стелажі - практичність і надійність

Металеві поличкові стелажі практичні і надійні в Києві і по всій Україні

ПОЛИЧКОВІ СТЕЛЛАЖИ - ПРАКТИЧНІ, НАДІЙНІ І НА ВСЕ ВИПАДКИ ЖИТТЯ!

збільшити зображення Стелажі поличкові практичні і надійні в Києві. ПОЛИЧКОВІ СТЕЛЛАЖИ - ПРАКТИЧНІ, НАДІЙНІ І НА ВСЕ ВИПАДКИ ЖИТТЯ!

Винайдені півтора століття назад поличкові стелажі, зручні в застосуванні і легкі в збірці, з голландських судів перекочували на сушу і розійшлися по всій Європі. З підвісних перетворилися вони в напольні: з'єднувалися горизонтальні поличкові стелажі вертикальними опорами. Вони швидко витіснили з ужитку громіздкі скрині і шафи, заощаджуючи і естетизовуючи простір.

Сьогодні настільки простий і практичний винахід використовується практично скрізь і, звичайно, на складі. Тут поличкові конструкції використовують в якості зручного засобу для зберігання різноманітного штучного товару. Особливо вигідно їх застосування на невеликих складах (невисокий товарообіг), де завантажувально-відвантажувальні операції проводять вручну.

Конструкції, які мають різні завдання і витримують різні навантаження, діляться на такі види:

  • на зачіпах: найбільш популярні, дешеві і практичні. Швидко і просто монтуються. Кріпляться поличкові конструкції спеціальними зачепами, що неймовірно практично. Ви можете зібрати конструкцію досить швидко без єдиного інструменту. Висота полиць легко змінюється (можливо переставляти, крок - від 5 см);
  • на болтах: такі конструкції існую досить давно, але на даний момент поступово витісняються більш сучасними моделями на зачіпах.

У додаткову комплектацію стелажів з полицями входять кутові полички, задні і бічні стінки, роздільники і ін. Тобто будь-яке приміщення може бути обладнано такою надійною конструкцією, незалежно від конфігурації і завдань, вдало використовується весь простір. Наприклад, в складському і підсобному приміщеннях, завдяки вдалій модифікації і можливості змінювати під простір саму конструкцію, можна зберігати практично будь-який товар.

Обмежень використання поличних конструкцій на складах практично немає. Незамінні при ручній обробці і сортуванні товарів, в сховищах з невисоким товарообігом, магазинах і торгових базах. У той же час часто великі складські термінали використовують поличкові конструкції в якості тимчасового зберігання невеликого вантажу або як надбудову над багатоповерхової системою зберігання (мезонін).

В асортименті «ПРО- СТОК» представлені різноманітні поличкові стелажі - під різні навантаження і різні приміщення. Всі наші поличкові моделі відрізняються: простотою конструкції, невисокою вартістю, швидкість і легкістю складання! Всю надійність металевих виробів можливо оцінити в нашому веб каталозі на сайті! Розвозимо товар за адресами в Києві, доставляємо у будь-який пункт України, в тому числі конструкції, виготовлені під індивідуальне замовлення. Звертайтеся!

▲  вгору