0
Ми в соцмережах
Пластиковий піддон різноманітність моделей

Різні піддони пластикові для складу

збільшити зображення Піддони пластикові: асортимент і характеристики.

Пластикові піддони необхідні для того, щоб компактно складувати вантажі, транспортувати їх від виробника на склад, торгову точку або безпосередньо споживачеві, здійснювати внутрішні переміщення товарів. Їх застосування допомагає істотно полегшити процеси логістики, складування та обліку, максимально ефективно використовувати корисну площу складських приміщень і вантажних транспортних засобів.

Різноманітність полімерної тари для складу

Компанія "Про-Сток" пропонує купити палети пластикові для зберігання і транспортування всіх груп товарів. На сайті представлений повний асортимент такої тари від провідних європейських виробників. Якість товарів підтверджено відповідними сертифікатами.

Також наші піддони пройшли випробування і отримали відповідний висновок санітарно-епідеміологічної служби, про те, що вони можуть використовуватися у всіх галузях харчової промисловості і у фармацевтичній сфері.

  1. Полегшені палети (експортні) з полімерних матеріалів, мають досить високу міцність, малу вагу і розраховані на динамічне навантаження 500-1200 кг. Особливо затребуваними є в міжнародних перевезеннях, що пояснюється малою вагою і конструкційним особливостям.
  2. Європалети пластикові мають габарити 1200х800 мм. Це один з найбільш затребуваних видів пластикової тари, так як є по-справжньому універсальним.
  3. Фінські. Мають трохи більший розмір, в порівнянні з європіддонів - 1200х1000 мм і частіше застосовується в будівельній галузі, а також в міжнародних перевезеннях.
  4. Напівпалети - 800х600 мм - широко використовуються в сфері вантажоперевезень.

Крім цього, на сайті компанії представлені виключно гігієнічні моделі, призначені як для стаціонарного застосування і для зберігання товарів на стелажах. Все це можна придбати на найвигідніших умовах в Україні з доставкою по країні.

▲  вгору