Ми в соцмережах
Ремонт рокли: в Києві

РЕМОНТ РОКЛИ: ЯК УНИКНУТИ ПЕРЕДЧАСНИХ ПОЛОМОК?

збільшити зображення Ремонт рокли: продаж і обслуговування в Києві з доставкою по Україні.

При правильному поводженні з технікою, що включає дотримання правил експлуатації і грамотне обслуговування, ремонт рокли уникнути можливо. З правилами експлуатації все зрозуміло - вони викладені в техпаспорті до обладнання, а що являє собою додаткове обслуговування пристрою, розглянемо.

Конструкція даного устаткування така, що її елементи постійно відчувають тертя і тиск. Обслуговуючи таку техніку, важливо своєчасно та регулярно змащувати ці деталі на які йде навантаження, тоді вони будуть служити без поломок довго.

Для початку необхідно підготувати маслянки (для обробки важкодоступних місць) і відповідний мастильний матеріал (зазвичай використовують з цією метою литол).
Маслянки знадобляться для спринцювання основних вузлів устаткування - кутового важеля і опорного підшипника, від яких в першу чергу залежить безперебійність роботи техніки. Якщо перший елемент (кутовий важіль) досить змащувати протягом року двічі, то другий (опорний підшипник) вимагає більш частої обробки, так як відчуває більш інтенсивне навантаження, - для успішної роботи протягом року його змащують близько чотирьох разів.

Крім того, за місцем з'єднання натискного ролика і штока, що накачує необхідно стежити, перевіряти і регулярно змащувати, як мінімум, один раз на тиждень. Тоді не доведеться часто міняти ролик і плунжер.

Не забувайте і про регулярну змазку рукоятки спуску-підйому. Чим повільніше вона зношується - тим довше і надійніше працює обладнання.

Найбільш примхлива частина візка, на яку припадає максимальне тертя при експлуатації, - це розташований між колісними осями вузол щічок каретки. Ремонту обладнання довгий час точно можна уникнути, якщо дуже часто і дуже добре змащувати цей елемент.

Є в цій техніці ще одна важлива з’єднання , на огляд і змащення якого не варто шкодувати часу, - це тяга кронштейна з самим кронштейном. Цей елемент, що складається з різьби і гайки з контргайками, потрібно і змащувати регулярно, і підтягувати гайку - такі прості дії рятують техніку від повної поломки і відповідно складного ремонту.

Змащувати при профілактиці необхідно і інші з’єднання: вилки і вила, кронштейна і тяги кутового важеля, вилки і тяги.

Досвідчені майстри «ПРО-СТОК» відповідально здійснюють якісний ремонт рокли! Запчастини якісні, ремонтуємо надійно, по Києву і Україні відремонтоване обладнання повертаємо оперативно! Вартість ремонту доступна! Звертайтеся!

▲  вгору