0
Ми в соцмережах
Ремонт рокли в Києві

ЯКІСНИЙ РЕМОНТ РОКЛИ: КИЇВ ПРОПОНУЄ!

збільшити зображення Ремонт рокли в Києві з гарантією на роботи.


У наш час досить затребуваний ремонт рокли - Київ, зокрема надійний сервісний центр компанії «ПРО-СТОК», надає повний комплекс послуг, пов'язаний з обслуговуванням і ремонтом складської техніки.

В цілому основні напрямки ремонту наступні:

  • ходової частини (деталі, що зношуються вимагають своєчасної заміни; нерідко через неправильну і недбалу експлуатацію техніки ламаються різні частини кріплення коліс - зазвичай потрібна заміна вісей кронштейнів, кареток, щічок і інших елементів);
  • геометрії вил (в даному випадку буде потрібно рихтувати, посилювати, регулювати довжину підвилочних тяг. Іноді без зварювальних або слюсарних робіт не обійтися, і це недешево);
  • гідравлічного вузла (в ньому підлягають заміни відслужили свій термін сальники і манжети. При порушенні правил експлуатації в непридатність часто приходить робочий поршень що нагнітає , а також ламається поворотна пружина рукоятки, перепускний клапан).

Найбільш складний вид ремонту техніки - капітальний, до складу якого входить повна заміна її відпрацьованих або поламаних вузлів і агрегатів, в тому числі замінюються зношені колеса.

Перед початком ремонту майстра сервісної служби спочатку уважно діагностують несправну техніку, оцінюють вартість і доцільність ремонту. Коли вартість ремонту обладнання перевищує 50% його вартості, то доцільніше купити нове, ніж ремонтувати те що вийшло з ладу.

Після діагностики поломки майстри підбирають необхідні запчастини, від якості яких безпосередньо залежить довговічність обладнання, і приступають безпосередньо до ремонтних робіт.

Як формується вартість ремонту складського обладнання? Перш за все його ціна залежить безпосередньо від ціни запчастин, що підлягають заміні. Складність поломки теж впливає на загальну вартість ремонту (наприклад, може знадобитися зварювання), плюс послуги майстрів.

Починка гідровузла, правка вил, заміна коліс, роликів, масла в гідравлічному вузлі, рукоятки управління і ін. - весь цей ремонт рокли в Києві здійснює «ПРО-СТОК»! Ремонтуємо і іншу складську техніку! Ремонт у нас - доступний, надійний, будь-якої складності, з оперативною доставкою відремонтованої техніки на підприємства Києва і України! В наявності широкий асортимент запчастин і необхідне для ремонту обладнання! Одночасно здійснюємо оперативне і комплексне обслуговування техніки!

Гарантуємо стабільне функціонування відремонтованої складської техніки! Звертайтеся!

▲  вгору