0
Ми в соцмережах
Ремонт рокли в Києві

Ремонт рокли в Києві

збільшити зображення Ремонт рокли в Києві (гідравлічного візка).

Пропонуємо вам ознайомитися з послугою нашої компанії - ремонт рокли. Багато користувачів складської техніки часто стикаються з проблемою зносу і виходу з ладу певних деталей. В цьому випадку зовсім не обов'язково купувати новий гідравлічний візок, тепер можна звернутися за допомогою до нас. А якщо ви будете періодично проводити технічне обслуговування рокли в компанії «СТОК-ПРО», то зможете уникнути ситуацій, коли вихід з ладу і виникнення будь-яких неполадок гальмує процес обробки вантажів на підприємстві.

Перелік пропонованих нами ремонтних робіт для такої техніки, як рокла, надзвичайно широкий. Ми займаємося ремонтом і заміною різних деталей і вузлів. Виходячи з нашого досвіду роботи, основні деталі, які найчастіше ламаються, це:
• Підвилочні ролики
• Рульові колеса
• Ручка
• Клапан
• Пружини курка
• Пружини рукоятки
• Елементи гідровузла (пильовики, сальники, кільця ущільнювачів)

Крім цього ми виконуємо різні роботи, спрямовані на усунення деформації, викликаної впливом великих мас. Наші фахівці виправляють геометрію вил і робочої поверхні шляхом рихтування та зварювальних робіт. Можливий ремонт будь-якого ступеня складності, від незначного до капітального.

Компанія «ПРО-СТОК» постійно працює над підвищенням якості своїх послуг, тому будьте впевнені що сервісна служба нашої компанії має все необхідне обладнання для діагностики і ремонту рокли. Також хочемо відзначити професіоналізм нашої команди сервісних інженерів, ми набираємо в команду виключно висококласних фахівців і працюємо над підвищенням рівня кваліфікації. Тому якщо вас цікавить висококласний ремонт рокли в Києві, то вірним рішенням буде звернутися саме до нас. Ми уважно вивчаємо техніку і виявимо причину поломки. Потім складаємо детальний кошторис з описом всіх операцій по усуненню несправностей. Після вашого затвердження наші майстри розпочнуть ремонт пристрою.

У компанії «ПРО-СТОК» ремонтні роботи виконуються в найкоротші терміни, тому ваша рокла незабаром знову буде в строю. Розцінки на послуги встановлені досить прийнятні, тому ремонт обійдеться вам в абсолютно прийнятну суму. Наші фахівці виконають ремонтні роботи будь-якого ступеня складності і допоможуть навіть у найважчих випадках. На ремонт дається гарантія один місяць.

▲  вгору