0
Ми в соцмережах
Ремонт рокли: професійне обслуговування в Києві

Ремонт рокли в Києві та Київській обл.

збільшити зображення Ремонт рокли в Києві: порядок надання послуг.

Ремонт гідравлічного візка і штабелера в Києві та Київській області, а також технічне їх обслуговування - це невід'ємна частина робочого процесу і експлуатації даного складського обладнання і будь-який вантажно-розвантажувальної техніки. Дуже важливо довіряти цю справу кваліфікованим фахівцям. Компанії «ПРО-СТОК» надає повний комплекс послуг в цій сфері діяльності на високому професійному рівні, а також це ще й можливо придбати оригінальні запчастини та якісні аналоги.

Важливість професійного обслуговування

Будь-яка складська техніка постійно піддається високим навантаженням. Нерідко вона використовується в екстремальних умовах, наприклад, на будівельних майданчиках, відкритих естакадах, в приміщеннях з неякісним покриттям підлоги так далі. Все це може привести до швидкого виходу, навіть такої надійної та перевіреної техніки, з ладу. Щоб цього не допустити і забезпечити тривалий термін служби гідравлічних візків, необхідно своєчасно проводити їх технічне обслуговування та ремонт.

Як показує багаторічний досвід роботи, несправностями, що найбільш часто зустрічаються, при експлуатації гідравлічних візків є:

  • Знос роликів і коліс або їх поломка;
  • Вихід з ладу елементів гідравлічної системи;
  • Підтікання масла;
  • Поломка курка, розташованого на важелі управління.

Це далеко не повний перелік. Нерідко потрібне відновлення геометрії, а також проведення зварювальних робіт. Майстри сервісного відділу готові максимально швидко і оперативно виконати практично будь-який ремонт рокли в умовах нашого спеціалізованого центру, і з використанням оригінальних запчастин або якісних їх аналогів заводського виготовлення. На всі види робіт, як і на що встановлюються деталі, компанія надає гарантію.

Порядок надання послуг

Щоб замовити ремонт рокли, досить зв'язатися з менеджерами компанії «ПРО-СТОК» і оформити заявку. Після цього узгодити дату і час приїзду майстра, або доставити несправну техніку до нас в сервісний центр. Майстри зроблять її повну діагностику, складуть кошторис робіт і список запасних частин і витратних матеріалів які потрібно замінити. Після узгодження з замовником, остаточної вартості і строків виконання робіт, здійснюється ремонт складської техніки. Такий підхід дозволяє скоротити час простою через несправне обладнання і не зменшувати товарооборот свого виробництва або складського господарства.

▲  вгору