0
Ми в соцмережах
Ремонт рокли: види ремонтів в Києві

РЕМОНТ РОКЛИ: ВИДИ РЕМОНТІВ ЩО ПРОВОДЯТЬСЯ

збільшити зображення Ремонт рокли: косметичний, повноцінний, капітальний.

В середньому, ресурс рокли становить 5-10 років, при цьому виробником дається гарантія на техніку 1-2 роки. Однак трапляється, що ремонт рокли потрібен досить часто вже з перших років її використання. Чому так відбувається, розглянемо.

Як не парадоксально, але ламатися в даному обладнанні практично нічому. Її конструкція досить проста і навіть кілька примітивна, але при цьому дуже надійна: складається з рами-підстави, опорних коліс і роликів, пари вил, гідравлічного вузла з ручкою-важелем - ось і все! Така конструкція пристрою сприяє його довговічності.

Однак при всій своїй міцності техніка не витримує порушень правил експлуатації - через це може передчасно і часто ламатися міцне і надійне обладнання, не пропрацювавши і року.

Виділяють три основних види ремонту:

- косметичний (це більше профілактика, ніж повноцінний ремонт, що включає в себе: усунення дрібних дефектів, заміну зношених деталей (що є природним процесом при активній роботі обладнання), очищення виробу, мастило його, підфарбовування подряпин, заміну в гідравліки масла). Така профілактика продовжує ресурс і попереджає можливі поломки.

- повноцінний (неправильна експлуатація техніки нерідко призводить до поломки ручки-важеля пристроя - тоді доводиться лагодити або її пружину, або безпосередньо ручку, або кроковий важіль. Часто ламається і система гідравліки - в цьому випадку потрібно найчастіше заміна клапана, сальників або навіть всього корпусу вузла).
Утруднення підйому або спуску поклажі, присутність сторонніх скрипів під час роботи, потік масла повинен оператора насторожити. Ці симптоми свідчать про проблеми в роботі пристрою і вимагають втручання досвідчених майстрів.

- капітальний (найсерйозніший, дорогий, комплексний. У цьому випадку замінюється або лагодиться не один вузол, а декілька або виправляються механічні поломки рами і вил - тріщини, злами, прогини і ін.).

Правильне і мудре рішення - довіряти як масштабний ремонт рокли, так і планове її обслуговування перевіреної і надійної компанії «ПРО-СТОК». Наші високопрофесійні майстри кваліфіковано діагностують, ремонтують, тестують: полагоджена техніка повертається на підприємства Києва і в області України без затримок! Асортименту якісних деталей і комплектуючих досить на масштабний ремонт будь-якої складської техніки! Проводимо плановий сервіс! Надаємо гарантію! З фінансів прийнятно!

▲  вгору