0
Ми в соцмережах
Рокла - гідравлічний візок

Рокла - гідравлічний візок

Гідравлічний візок: опис і область застосування

Гідравлічні візки (рохля, рокли) - це складське обладнання, призначене для переміщення важких палетованих вантажів. Рокла гідравлічна проста в експлуатації і володіє надійною конструкцією. Технічні характеристики гідравлічних візків (габарити, вантажопідйомність та ін.) залежать від умов, в яких буде використовуватися обладнання.
Візок гідравлічний допомагає здійснювати вантажно-розвантажувальні роботи і транспортування вантажів на наступних об'єктах:
• складські приміщення;
• виробничі підприємства;
• розподільні центри;
• торговельні підприємства (магазини, супермаркети).
Рокли гідравлічні дозволяють полегшити фізичну працю персоналу і можуть використовуватися в умовах архітектурних обмежень. Гідравлічний візок рокла не потребує дорогого технічному обслуговуванні, що вигідно виділяє її з числа іншої складської техніки.

Як вибрати гідравлічну візок?

При виборі рокли слід приділити особливу увагу її технічним характеристикам, серед яких:
• вантажопідйомна здатність;
• підйомна висота;
• ширина і довжина вил, а також мінімальна відстань між вилами і підлогою;
• матеріал, з якого виготовлені підвилочні ролики і направляюче (рульове) колесо.
Вибираючи гідравлічну візок, необхідно також враховувати тип покриття підлоги і додаткові опції, якими може оснащуватися рокла (вбудовані ваги, з принтером і без нього, пристрої для зниження рівня шуму і швидкого підйому, додаткове гальмо та ін.).
Залежно від вантажопідйомності, рохля діляться на такі групи:
• легкі (для навантажень вагою від 500 кг до 1,5 т);
• середні (витримують навантаження від 2 до 2,5 т);
• важкі (для навантажень вагою в 3 т і більше).
Рокли можуть оснащуватися вилами різноманітної довжини і ширини.
Гідравлічний візок в базовому виконанні обладнується вилами довжиною в 1150 мм. При необхідності, візок також може оснащуватися короткими вилами, довжина яких становить 800 мм. Для переміщення важких габаритних вантажів підійдуть довгомірні рохля, довжина вил яких досягає 1500 мм і більше.
Стандартна ширина вил гідравлічного візка може варіюватися в межах від 520 до 550 мм. Існують також спеціальні моделі візків, ширина вил яких становить 685 мм.
Стандартний складський візок використовується для підйому вантажів на висоту до 200 мм, а візки з підйомом ножиці (гідравлічні візки-ножиці) можуть піднімати вантажі на висоту до 850 мм.
Найменша відстань між вилами і підлогою у стандартних моделей гідравлічних візків може становити від 75 до 85 мм, а мінімальна висота вил низкопрофильного візка, який використовується для роботи з низькими палетами, становить 35 мм від підлоги.
Залежно від типу і якості підлогового покриття на Вашому складі або підприємстві, необхідно підібрати кермові (напрявляючі) колеса і подвілочні ролики для гідравлічного візка. Найбільш популярними матеріалами для коліс є поліамід, поліуретан і гума.
Гумові колеса універсальні і підходять для роботи практично на будь-якому покритті. Поліуретанові колеса володіють м'яким ходом і майже не створюють шуму при переміщенні візка, однак істотним недоліком даного матеріалу є швидкий знос при роботі в приміщеннях з шорсткою підлогою. Поліамід вважається недорогим і довговічним матеріалом, проте виготовлені з нього колеса володіють високим рівнем шуму.
Всі деталі гідравлічних візків, як правило, мають порошково-полімерне покриття, що захищає їх від корозії. Якщо Ви плануєте працювати з вантажами в агресивному середовищі, рекомендуємо Вам купити гідравлічну візок з нержавіючої сталі або роклу з гальванічним покриттям.

Гідравлічні вилочні візки: класифікація

Існує безліч різновидів візків, серед яких виділяють:
• стандартна рокла (рохля) - універсальна гідравлічний візок, яка використовується для роботи зі стандартними вантажами, а також для виконання навантажувально-розвантажувальних робіт в складських приміщеннях;
• рокла з довгими вилами - довгомірних гідравлічний візок, призначена для обробки габаритних вантажів і нестандартних піддонів, а також для одночасного транспортування двох палет;
• рокла з короткими вилами - володіє компактними габаритами (за рахунок укорочених вил) і має хорошу вантажопідйомну здатність і високу маневреність; широко застосовується в умовах архітектурних обмежень (невеликі магазини, ліфти, кузов автомобіля та ін.);
• рокла з широкими вилами - візок, призначена для роботи зі специфічними вантажами, розміщеними на широких палетах;
• низкопрофильная рокла - гідравлічний візок, яка використовується для роботи з новими типами низьких палет китайського та американського виробництва; мінімальна відстань від вил до підлоги становить 35 мм;
• рокла, обладнана вагами - візок, яка дозволяє не тільки здійснювати транспортування вантажів, а й зважувати продукцію, таким чином, значно збільшуючи швидкість обробки прибувають і відвантажуються товарів;
• рокла-ножиці - обладнання, яке набуло широкого поширення при виконанні розподільних і сортувальних робіт, завдяки можливості підйому вантажів на невелику висоту; вантажопідйомна здатність таких візків досягає 1000 кг, а висота підйому, як правило, не перевищує 800 мм;
• рокла для переміщення рулонів і бочок - візок з трикутним перетином вил, яка дозволяє виконувати транспортування бочок, рулонів та інших вантажів циліндричної форми;
• рокла з функцією прискореного підйому - обладнання, яке використовується на складах з інтенсивним вантажопотоком; візок оснащується спеціальним домкратом, який дозволяє піднімати товар до верхнього положення після декількох качків ручки, забезпечуючи таким чином високу ефективність обробки вантажів;
• рокла з нержавійки (рохля з нержавіючої сталі) - використовується в приміщеннях з високими санітарними вимогами або агресивним середовищем (наявність лугів, кислот, солей, висока вологість повітря); гідравлічні візки з нержавійки також набули широкої популярності у фармацевтичній і харчовій промисловості;
• рокла з гальванічним покриттям - візок, яка підходить для роботи в приміщеннях з підвищеною вологістю повітря, проте не може використовуватися в умовах агресивного середовища (наявність кислот, солей і лугів); дане устаткування також застосовується в холодних приміщеннях (морозильні камери) і стане економічно вигідним аналогом гідравлічного візка з нержавіючої сталі.
Звертаємо Вашу увагу, що в роклу з функцією зважування встановлюється вбудований принтер, що допоможе підвищити ефективність виконання комерційних операцій. Подібну можливість пропонує європейський виробник «ВТ», який входить до концерну «Toyota».

Переваги покупки гідравлічних візків в компанії «ПРО-СТОК»

«ПРО-СТОК» володіє багаторічним досвідом роботи в галузі обладнання складських приміщень. У нас можна не тільки купити візок (рохлю), але й звернутися в наш сервісний центр з питань ремонту та обслуговування складської техніки. Наші фахівці виконують якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки.
Ми виконуємо роботу будь-якої складності в найкоротші терміни і надаємо гарантію на виконані роботи. На складі нашої компанії зберігається великий запас коліс і роликів для гідравлічних візків, тому ми зможемо підібрати підходящий візок і відповідні комплектуючі для будь-якого складу.
Компанія «ПРО-СТОК» гарантує доступні ціни та високу якість пропонованої продукції, а також здійснює прямі поставки і надає своєчасне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

▲  вгору