0
Ми в соцмережах
Рокла: визначаємося з різновидами

РОКЛ: ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБИРАТИ?

збільшити зображення Рокла - різновиди моделей.

Будь-яке обладнання для складу повинно вибиратися з урахуванням певних характеристик. Не є винятком в даному випадку - рокла, при покупці якої враховують параметри вантажопідйомності, рівня підйому, розмірів вил, мінімальної висоти вил від підлоги, також береться до уваги матеріал виготовлення роликів і направляючих коліс, покриття та допоміжні функції.

Залежно від вантажопідйомності даний пристрій буває 3-х основних різновидів:

  • розраховане на легкі вантажі (500-1500 кг);
  • на середні вантажі (2000-2500 кг);
  • на важкі вантажі (3000 кг і більше).

Залежно від призначення даної «малої» техніки на складі, розміри її вил можуть бути різними. Розміри стандартних вил складають: 1150 мм (довжина) на 550 мм (ширина). Часто виникає необхідність в моделях з іншими розмірами вил - довший або коротший стандартних. Так, довгомірні моделі можуть мати вила довжиною до 2 м, що дозволяють обробляти великогабаритні вантажі. Короткі вила зазвичай мають довжину 800 мм.

Стандартні пристрої піднімають вантаж до 2 т на висоту до 20 см. Вони високопродуктивні, відрізняються надійністю вузлів. Є й інші моделі, здатні вантаж піднімати на 80-85 см заввишки.

Ще на одну важливу характеристику транспортувальника піддонів необхідно звертати увагу при покупці - на мінімальну висоту вил від підлоги. Стандартний параметр: 85 мм. Але є й інші - низькопрофільні - моделі: з мінімальною висотою вил від рівня підлоги 35 мм. Транспортують вони як європіддони, так і американські.

Залежно від характеру покриття підлоги складського приміщення вибирають матеріал підвилочних роликів і направляючих коліс візка. Добре себе зарекомендували для різного типу покриттів гумові, поліамідні і поліуретанові.

Зазвичай для покриття транспортувальників піддонів використовують полімерний порошок. В особливих умовах (наприклад, висока вологість повітря) застосовують пристрої з нержавіючої сталі і з гальванопокриттям.

Допоміжні функції пристрою при його покупці теж варто враховувати. Наприклад, можуть бути такі опції, як: зниження шуму, гальмування, зважування та ін.

Компанія «ПРО-СТОК» реалізує за вигідною ціною різні види гідравлічних візків і допомагає підібрати потрібну модель, в залежності від умов експлуатації, характеру вантажів і типу покриття підлоги! Рокла, придбана у нас, надійна, довговічна, маневрена! В межах Києва та України доставляється замовлення дуже швидко!

▲  вгору