0
Ми в соцмережах
Рокла (гідравлічний візок) для складу

РОКЛА - незамінне обладнання для складу

Візок (рокла): необхідне обладнання на складі.

Серед обладнання, призначеного для транспортування вантажів на складі, особливе місце займає рокла - так називають гідравлічний візок. Практично універсальний, необхідний і дуже надійний пристрій в умовах складу дозволяє оперативно і легко переміщати по території сховища важкі піддони.

Перевага цього різновиду складської техніки, крім зручності і універсальності, ще й в тому, що управління нею не вимагає спеціальної підготовки і великих фізичних витрат оператора. Вона істотно полегшує працю вантажників і збільшує вантажообіг.

Спочатку дана техніка призначалася для обслуговування невеликих складів, де великогабаритну техніку було використовувати важко. Сьогодні практично всі великі складські термінали і більшість солідних торгових комплексів ефективно застосовують цей вид малої механізації.

Пристрій візків досить простий: складається з гідровузла, встановленого на поворотній платформі, двох ведучих коліс, вил і комплексу тяг і важелів. Рукояткою, прикріпленою до домкрата, зручно управляти технікою. Підйом і переміщення піддонів відбувається через накачування. Опорні ролики, якими обладнані вила, в залежності від вантажопідйомності пристрою можуть бути парними або одиночними. Крім того, щоб полегшити ковзання широку сторону вил оснащують допоміжними роликами.

Існують різні модифікації цих пристроїв, що мають різну вантажопідйомність, розміри і форму вил, максимальну висоту підйому і мінімальний дорожній просвіт.

Незважаючи на відмінності, кожна з різновидів засобів малої механізації виконує головну свою функцію - перевозить вантажі, підвищує продуктивність праці, зменшує транспортні простої під час навантаження-розвантаження та ін.

Вибирають ту чи іншу модель, орієнтуючись на передбачуваний товарообіг, габарити складського приміщення або вантажного транспорту. У техобслуговуванні пристрій простий. А щоб воно служило довго і надійно без ремонту, потрібно точне дотримання інструкції по експлуатації.

Вас цікавить рокла? У каталозі компанії «ПРО-СТОК» ви знайдете різноманітні моделі за вигідною для вас ціною. Успіх для нас - це численні постійні покупці, які оснащують свої сховища нашим високоякісним товаром. Кожна модель цілком відповідає загальноприйнятим стандартам, набагато полегшує навантажувально-розвантажувальні складські роботи і окупається в найкоротші терміни!

Придбана в компанії «ПРО-СТОК» рокла - це оптимальні якість і швидкість виконаних операцій з вантажем! Виграш - за вами! Наша компанія здійснює продаж і доставку в Києві і в межах України за доступними цінами!

▲  вгору