0
Ми в соцмережах
Рокла в оперативній роботі складу

РОКЛА - ЦІННА ТЕХНІКА ДЛЯ СКЛАДУ

збільшити зображення Рокла в збільшенні продуктивності складу.

Компанії, пов'язані з навантаженням-розвантаженням вантажів, хоч в малій кількості, мають в своєму складі такого «цінного залізного працівника», як рокла.

Чим же так цінний даний пристрій?

  • По-перше, він здатний піднімати за допомогою гідравлічного домкрата важкі вантажі і переміщати їх з малої фізичною силою оператора в потрібне місце. При цьому продукція або товар приймається-відвантажується швидко!
  • По-друге, ця «мала» техніка надійна і дуже проста в експлуатації: з нею легко може впоратися кожен без проходження спеціального навчання.
  • По-третє, пристрій в кілька разів піднімає продуктивність.
  • По-четверте, кожна модель окупає свою вартість буквально за кілька місяців активної експлуатації, приносячи прибуток тривалий час.
  • По-п'яте, вантажно-розвантажувальні роботи за допомогою даного пристрою можливо здійснювати в умовах обмеженого простору.

Найбільш поширені моделі даної «малої» техніки, орієнтовані під універсальні розміри піддонів. Їх захоплюючі вила мають ширину 520-540 мм. Моделі, що випускаються під американські розміри піддонів, мають велику ширину захоплюючих вил - 670-685 мм.

Вибираючи ту чи іншу модель даного пристрою, слід брати до уваги, крім ціни, якості, також і технічні параметри, підбираючи їх під кожен конкретний випадок і умови.

Також, різні моделі цієї «малої» техніки відрізняються відстанню опущених вил до підлоги і їх максимальною висотою підйому. Матеріал, з якого виготовляють гідравлічний вузол, а також нижні ролики вил , які особливо швидко можуть зношуватися при невідповідності покриття підлоги, може бути різним. Все це враховується при виборі моделі.

Крім того, щоб вдало підібрати модель візка, потрібно бути знайомим з обсягом виконуваних робіт протягом зміни і місяці. Особливо в тих випадках, коли пристрій доведеться експлуатувати в умовах великого складу з постійним навантаженням. Технічні характеристики рокли і режим роботи підприємства повинні відповідати один одному.

«ПРО-СТОК» пропонує покупцям різні моделі гідравлічного візка від передових компаній-виробників. Ми допомагаємо визначитися з вибором - з урахуванням умов роботи, стандартів піддонів і характеристик вантажу.
Рокла, придбана в компанії «ПРО-СТОК», - це вибір якості, надійності, довговічності! Доступні ціни! Швидка доставка - Київ і в цілому Україна!

▲  вгору