0
Ми в соцмережах
Рокла - необхідне обладнання для складу

РОКЛА – ЗАТРЕБУВАНА ТА НАДІЙНА!

збільшити зображення Рокла - надійна техніка для складу від ПРО-СТОК.

Ефективність роботи підприємства залежить від грамотно організованої діяльності складу. Відповідно для справного виконання складом своїх функцій необхідно обладнати його відповідною спецтехнікою. Серед найпоширеніших видів подібних пристроїв почесне місце займає рокла (ходова назва гідравлічного візка), без якого важко уявити навіть найменший склад.

Чому затребувана?

Дана техніка з моменту своєї появи (в 60-х роках минулого століття) залишається досі затребуваною. Чому? Перераховуємо.

По-перше, даний пристрій невибагливий. Воно з розряду тієї техніки, яку, один раз купивши, можна про неї не думати. Справно виконує щоденну роботу у всіляких умовах. Обслуговування вимагає мінімального, і зводиться вона до періодичного змащування рухомих деталей. Просте і надійне в експлуатації, практично не виходить з ладу.

По-друге, серед переваг можна назвати - економічність. Техніка ця недорога, в порівнянні зі складним складським обладнанням, на обслуговування витрати - мінімальні, а щоб нею керувати, не потрібно спеціальної підготовки. Тобто керівник позбавлений витрат на підготовчі курси, дозвіл на роботу.

По-третє, дана техніка маневрена, що особливо цінно на складі, де використовують місце максимально раціонально. Вона істотно менше інших навантажувачів і легко маневрує в вузьких міжстелажних проходах, маючи невеликий радіус повороту.

По-четверте, обладнання надійне і міцне за конструкцією, а отже довговічне. Його конструктивні складові: гідравлічний циліндр (сприяє підняттю вантажу) і вила, що виконують функцію платформи для палет і піддонів.

По-п'яте, пристрій екологічний: відсутній двигун і як наслідок - відсутні шкідливі викиди в атмосферу, оснащено колесами з міцного матеріалу який не забруднює підлогу, має безшумний хід.

Асортимент «ПРО-СТОК»

Асортимент компанії «ПРО-СТОК» весь час розширюється, поповнюється новими моделями. Професіонали, що працюють у нас, завжди вам підкажуть, рокла якого типу необхідна саме вашого сховища, допоможуть вигідно вибрати відповідну надійну модель за оптимальною ціною, в залежності від особливості вантажу, висоти його підйому, довжини вил, типу покриття підлоги та інших факторів. Наша затребувана і надійна техніка справляється з навантаженням-розвантаженням товару - впевнено, оперативно, економно за часом, мінімізуючи фізичні навантаження!
Основна територія діяльності «ПРО-СТОК» - Київ, але не тільки: також швидко доставляємо замовлену техніку в будь-який регіон України! Будь-які завдання оснащення складу легко вирішувати з нами!

▲  вгору