0
Ми в соцмережах
Штабелер ручний гідравлічний

Штабелер ручний гідравлічний

Штабелер ручний - основні відомості

Гідравлічний штабелер - це особливий клас складської техніки, який використовується для підйому і переміщення піддонів з товаром на невеликі відстані. Штабелер гідравлічний активно застосовується в сучасних складських приміщеннях з невисоким вантажообігом.
Штабелер ручний володіє високою вантажопідйомної здатністю, яка може становити від 500 кг до 1500 кг. Одним з основних переваг гідравлічного штабелера є висота, на яку дана техніка здатна піднімати вантажі. Підйомна висота штабелерів досягає 300 см, у той час як висота підйому стандартної гідравлічного візка не перевищує 20 см. Ще однією суттєвою перевагою даного обладнання є його висока маневреність, завдяки якій гідравлічні штабелери знайшли своє застосування на невеликих складах, в магазинах і різних приміщеннях з архітектурними обмеженнями.

Експлуатація гідравлічних штабелерів

Штабелер ручний досить простий в експлуатації, оскільки управління даною технікою не вимагає наявності особливих навичок у персоналу, що працює з ним. Перед здійсненням вантажно-розвантажувальних робіт співробітникам складу досить ознайомитися з правилами техніки безпеки та експлуатації гідравлічного штабелера.

Штабелери ручні гідравлічні: обслуговування та особливості конструкції

Штабелер володіє простою і надійною конструкцією, не примхливий в обслуговуванні і має тривалий термін експлуатації. Він не включає в себе електрифіковані функції і мікросхеми, що дозволяє обмежити технічне обслуговування процесами заміни коліс і масла в гідровузлі.
Конструкція складського штабелера включає такі основні елементи:
1. Підвилочні ролики;
2. Вила;
3. Опорні вила;
4. Щогла;
5. Ланцюг;
6. Гальмівний механізм;
7. Захисна панель оператора;
8. Ручки;
9. Важіль управління;
10. Гідравлічний вузол;
11. Педаль підйому;
12. Педаль спуску;
13. Ведучі колеса.

Гідравлічний штабелер ціна і продаж

Якщо ви вирішили купити штабелер ручний гідравлічний, зверніться в компанію «ПРО-СТОК» за телефоном, вказаним на сайті. Дане обладнання стане вигідним придбанням для будь-якого складу, оскільки має досить низьку вартість в порівнянні з іншими типами вантажної техніки.
Ми надаємо офіційну гарантію на штабелери гідравлічні терміном в 18 місяців. Фахівці з сервісного центру компанії «ПО-СТОК» також здійснюють післягарантійне обслуговування нашої складської техніки.

▲  вгору