0
Ми в соцмережах
Штабелер електричний вузькопрохідний: переваги придбання

Штабелер електричний вузькопрохідний: переваги і особливості

Сучасні щільно укомплектовані стелажними конструкціями склади з постійно зростаючим товарообігом потребують якісної спеціалізованої вантажно-розвантажувальної техніки. Найбільш підходящим видом такої техніки в даному випадку є штабелер електричний вузькопрохідний.

Переваги

У порівнянні з іншими видами вантажної техніки, вузькопрохідний штабелер має ряд переваг:

 • компактні габарити самої техніки і поворотного механізму вил, легко орудують вантажем в обмеженому просторі - вузьких проходах (від півтора метра) між стелажними конструкціями;
 • має гарну маневреність;
 • вантажопідйомність (700-1500 кг) і швидкість переміщення піддонів з вантажем не гірше, ніж у інших видів подібної техніки.

Обмежений в наступних моментах:

 • пересувається тільки вперед-назад, завантажуючи-розвантажуючи стелажі по обидва боки;
 • не здатний розгортатися в міжстелажних проходах, проте легко повертається вправо-вліво.

Особливості

Конструктивно вузькопрохідна модель нагадує штабелер з противагою, проте база - довша. Специфічне кріплення вил підйомної щогли забезпечує їх обертання на сто вісімдесят градусів в горизонтальній площині вздовж штабелера. Перебуваючи в правому-лівому положенні, вила здатні висуватися вперед і піднімати або знімати вантаж зі стелажа. Тобто конструкція техніки дозволяє палету з вантажем:

 • пересувати всередину стелажа;
 • зрушувати в сторону;
 • з глибини стелажа висувати до краю;
 • піднімати з поверхні підлоги.

Види

Електричні вузькопрохідні штабелери бувають двох видів:

 • мають нерухому кабіну оператора (розташована на рівні підлоги). Оператор управляє технікою на моніторі, розміщеному в кабіні. Відеокамера, обладнана на вилах, здійснює огляд;
 • мають рухому кабіну (переміщається з вантажем). Оператор безперервно контролює переміщення вантажів навіть на максимальній висоті підйому.

Про типи направляючих

Техніка пересувається за наступними типами направляючих - механічному або електромагнітному. Монтаж електромагнітних направляючих не потребує втручання в покриття підлоги. Прямолінійний рух навантажувача відбувається за допомогою електромагнітних полів. Потрібна електрика.
Прості в монтажі механічні напрямні зовні нагадують рейки. Вони безпечні і недорогі за ціною. Не потрібна електрика.

Штабелер купують для робіт на складах з високою щільністю завантаження і вузькими міжстелажних проходами. Досвідчені фахівці «ПРО-СТОК» при необхідності професійно підберуть для вас з великого асортименту навантажувачів саме ту модель, яка оптимально підійде для вашого складу. Поставляємо надійно-якісний товар від нашої надійної компанії по всьому Києву і Україні - максимально швидко!

▲  вгору