Ми в соцмережах
|
Штабелер електричний вузькопрохідний: переваги придбання
Штабелер електричний вузькопрохідний: переваги і особливості
Сучасні щільно укомплектовані стелажними конструкціями склади з постійно зростаючим товарообігом потребують якісної спеціалізованої вантажно-розвантажувальної техніки. Найбільш підходящим видом такої техніки в даному випадку є штабелер електричний вузькопрохідний.
Переваги
У порівнянні з іншими видами вантажної техніки, вузькопрохідний штабелер має ряд переваг: - компактні габарити самої техніки і поворотного механізму вил, легко орудують вантажем в обмеженому просторі - вузьких проходах (від півтора метра) між стелажними конструкціями;
- має гарну маневреність;
- вантажопідйомність (700-1500 кг) і швидкість переміщення піддонів з вантажем не гірше, ніж у інших видів подібної техніки.
Обмежений в наступних моментах: - пересувається тільки вперед-назад, завантажуючи-розвантажуючи стелажі по обидва боки;
- не здатний розгортатися в міжстелажних проходах, проте легко повертається вправо-вліво.
Особливості
Конструктивно вузькопрохідна модель нагадує штабелер з противагою, проте база - довша. Специфічне кріплення вил підйомної щогли забезпечує їх обертання на сто вісімдесят градусів в горизонтальній площині вздовж штабелера. Перебуваючи в правому-лівому положенні, вила здатні висуватися вперед і піднімати або знімати вантаж зі стелажа. Тобто конструкція техніки дозволяє палету з вантажем: - пересувати всередину стелажа;
- зрушувати в сторону;
- з глибини стелажа висувати до краю;
- піднімати з поверхні підлоги.
Види
Електричні вузькопрохідні штабелери бувають двох видів: - мають нерухому кабіну оператора (розташована на рівні підлоги). Оператор управляє технікою на моніторі, розміщеному в кабіні. Відеокамера, обладнана на вилах, здійснює огляд;
- мають рухому кабіну (переміщається з вантажем). Оператор безперервно контролює переміщення вантажів навіть на максимальній висоті підйому.
Про типи направляючих
Техніка пересувається за наступними типами направляючих - механічному або електромагнітному. Монтаж електромагнітних направляючих не потребує втручання в покриття підлоги. Прямолінійний рух навантажувача відбувається за допомогою електромагнітних полів. Потрібна електрика.
Прості в монтажі механічні напрямні зовні нагадують рейки. Вони безпечні і недорогі за ціною. Не потрібна електрика.
Штабелер купують для робіт на складах з високою щільністю завантаження і вузькими міжстелажних проходами. Досвідчені фахівці «ПРО-СТОК» при необхідності професійно підберуть для вас з великого асортименту навантажувачів саме ту модель, яка оптимально підійде для вашого складу. Поставляємо надійно-якісний товар від нашої надійної компанії по всьому Києву і Україні - максимально швидко!
Поділіться цією сторінкою в соціальній мережі
|
|
|
|
|
|
|