0
Ми в соцмережах
Електричний штабелер: переваги обладнання

ШТАБЕЛЕР ЕЛЕКТРИЧНИЙ: ВИДИ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

збільшити зображення Штабелер електричний в Києві: переваги обладнання.

Штабелер електричний цє модель складської техніки, у якій як підйом, так і опускання вантажу на палетах здійснюється за допомогою електроприводу. У порівнянні з ручним гідравлічним пристроєм електричний його варіант обслуговує набагато більший вантажообіг.

Різновиди

Електричні моделі вантажної складської техніки, про які йде мова, можуть бути наступних різновидів:

  • веденими (повідкового типу або ті що супроводжуються оператором);
  • з відкидною підніжкою;
  • мають кабіну для оператора.

Технічні характеристики

Купуючи подібну складську техніку, необхідно орієнтуватися в її технічних характеристиках. Зокрема, звертати увагу на:

  • радіус розвороту;
  • ширину робочого проходу (враховується робота в мінімальному просторі, необхідному для навантаження-розвантаження вантажу, з палетою з максимальним розміром 1200 міліметрів всіх напрямках вил);
  • висоту підйому вантажу (може досягати 6 м);
  • умови експлуатації (застосовується тільки на рівних поверхнях);
  • швидкість переміщення (на неї впливає потужність акумуляторів (в середньому до 3-х кіловат) і тип електромотора (зазвичай 3-10 км / ч)).

Застосування

Електрична модель пристрою широко застосовується при обробці вантажу, розміщеного на палетах: обслуговування стелажів, розвантаження-навантаження машин і інше. Електричний підйом в пристрої дає йому можливість справлятися з вантажами вагою до півтори тонни, піднімаючи їх майже на шестиметрову висоту. Роль противаги виконують опорні вила: техніка вимагає невелику ширину робочого проходу. Використовувати пристрій можливо у вологому середовищі, температурний діапазон при цьому - широкий.

Така техніка - ідеальний варіант для складу з високим вантажообігом (від 150 палет за зміну). Працює від тягових батарей або від акумуляторів, послідовно з'єднаних.

Про вибір

Грамотно підібраний штабелер стане надійним помічником на будь-яких складах і забезпечить своєчасне транспортування товару від виробників до споживачів. Досвідчені фахівці «ПРО-СТОК» при необхідності професійно підберуть для вас з великого асортименту даної техніки модель, що оптимально підходить для вашого складу. Поставляємо надійно-якісний товар від нашої надійної компанії по всьому Києву і Україні - максимально швидко!

▲  вгору