0
Ми в соцмережах
Штабелер ручний гідравлічний Київ

Гідравлічні ручні штабелери в Києві і по всій Україні

Штабелер ручний гідравлічний – для підприємств з малим вантажопотоком!

збільшити зображення Штабелер гідравлічний ручний в Києві. Штабелер ручний гідравлічний – для підприємств з малим вантажопотоком!

Невеликому комерційному підприємству з невисоким вантажообігом дорога і потужна автоматична техніка для навантаження не потрібна. Точніше, вона - дуже витратна, а значить, - нерентабельна. У цьому випадку цілком задовольняє внутрішні потреби - штабелер ручний гідравлічний.

Експлуатація

У використанні і в обслуговуванні обладнання достатню просте. Але є важливий аспект. Потрібно фізичний вплив на штабелер при навантаженні товарів на другий ярус. Так, при установці палети з важким вантажем на потрібне місце зверху оператору доводиться докладати чималих зусиль.

Критерії вибору

При виборі подібної техніки слід брати до уваги параметри вантажопідйомності і висоти підйому, а також ширину вил. Середня вага, яким оперує дане обладнання, становить 500 кг. Його верхня межа може бути до півтора тонн (ці моделі мають більш масивну конструкцію). З приводу висоти підйому вантажу слід зазначити наступне: найчастіше використовують моделі з максимальним показником цього параметра - 2,5 м. Однак для магазинів моделей з підйомом 1,6 м буде цілком достатньо. Комплект коліс (звертають увагу на матеріал їх виготовлення) для техніки підбирається в залежності від якості підлогового покриття. Так, пристрій на основі поліуретанових колесах добре працює на рівній підлозі; для нерівних покриттів вибирають гумові колеса або поліамідні.

Оптимальне рішення для підприємства з малим вантажопотоком

Дана складська техніка - дійсно гарне рішення для комерційного підприємства з малим вантажопотоком. По-перше, в обслуговуванні обладнання - економно, в експлуатації - зручно. По-друге, придбати його можна за невисокими цінами. По-третє, принцип роботи пристрою - простий, на ремонт не передбачається додаткових витрат через відсутність електродвигуна. Таким чином, купуючи ці моделі штабелерів, власники складів не тільки налагоджують ефективну роботу, а й істотно зменшують витрати праці, одночасно знижуючи фінансові витрати на складське обладнання.

Надійна компанія «ПРО-СТОК» пропонує штабелер ручний гідравлічний найпопулярніших моделей! У нас:

  • широта асортименту і наявність замовленого обладнання на складі;
  • гідна якість і вигідно-доступні ціни;
  • зручна оплата і швидке оформлення замовлення;
  • власний сервіс і склад запчастин і комплектуючих для обладнання;
  • доставка в будь-яку точку Києва і України - неодмінно оперативна!

▲  вгору