0
Ми в соцмережах
Штабелер ручний: застосування, особливості, пристрій

ШТАБЕЛЕР РУЧНИЙ: ЯК ВЛАШТОВАНИЙ І ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Гідравлічний ручний штабелер: надійний вибір для складу.

Спочатку орієнтований на неінтенсивну складську роботу штабелер ручний застосовують для підйому-переміщення вантажу, в тому числі великогабаритного. Його особливістю є простота і невибагливість у використанні.

Пристрій

Основні конструктивні вузли обладнання:

  • рама з вилами (матеріал, з якого вона виготовляється, - це високоякісна сталь; стандартна довжина вил 1150 міліметрів, ширина - до 770 міліметрів);
  • гідравлічна система (має спеціальний скидний клапан з ручним регулюванням операцій опускання вил - м'якого і плавного. Гідравлічний вузол передає рух вил через ланцюговий привід: щоб підняти вантаж на максимальну висоту, потрібно в середньому близько кілька десятків хитань важеля);
  • колісні опори (забезпечені гальмами; матеріали для виготовлення коліс можуть бути різними - поліамід, поліуретан, нейлон та ін.).

Техобслуговування
Хоча дана техніка - проста і невибаглива в обслуговуванні, все одно вимагає заміни масла в гідравлічній системі, як мінімум, раз на півроку. Крім того, один раз на місяць перевіряють колісні опори (на знос, справність гальм), змащують і регулюють ланцюг приводу і все труться елементи.

Особливості застосування
Одна з особливостей використання цього обладнання в наступному: маючи відносно невелику вагу і при відсутності силових агрегатів або двигунів, воно може піднімати досить велику вагу - близько півтори тисячі кілограмів. Ефективно працює в приміщеннях і за їх межами за умови рівного дорожнього покриття. У разі оснащення навантажувача транспортним шасі може застосовуватися і на нерівному підлогове покриття. Цінові коливання на цю техніку залежать від технічних характеристик і комплектації.

Інша особливість застосування ручної моделі навантажувача - проста експлуатація: особливих навичок і знань, щоб керувати технікою, не потрібно; її можливо використовувати практично в будь-яких умовах; добре маневрує, особливо зручна в умовах невеликого складу; відрізняється високими технічними показниками за вантажопідйомністю; відсутністю витрат на паливо, акумулятори.
Таким чином, ручна модель такої складської техніки - це високоекономічне складське вантажно-розвантажувальне устаткування, найбільш популярне в умовах малих і середніх складів.

Вибір
Досвідчені фахівці «ПРО-СТОК» допомагають зробити правильний і надійний вибір необхідної моделі. Ціни на штабелер ручний у нас - доступні, оформлення замовлення - швидке і зручне, доставка товару по Києву і всій Україні - негайна!

▲  вгору