0
Ми в соцмережах
Штабелер ручний: для складів з малим оборотом

ШТАБЕЛЕР РУЧНИЙ: НАДІЙНИЙ ПОМІЧНИК

Штабелер ручний для Вашого складу Києві в доставкою по Україні.

Невеликий комерційній компанії з малим вантажообігом важко обійтися без складської техніки. В даному випадку хороше рішення - його максимально спрощений варіант: штабелер ручний.

Конструктивні особливості

Дане обладнання має вантажопідйомну щоглу з вилами (можуть бути розсувними). Гідравлічний домкрат і рукоятка управління вручну пускає в хід підйомний механізм. Так, для підведення вантажу рукоятка піднімається-опускається кілька разів. У деяких моделей є педаль підйому. В такому випадку у оператора з'являється вибір - працювати ногою або рукою.

Для попередження перекидання машини вперед її забезпечили спеціальними опорами (дві спереду) з роликами на кінцях. Інші два ролика (поворотні, з гальмом) знаходяться по сусідству з гідравлічним домкратом. Переміщається машина вручну. Щоб маневрування було легким, її забезпечили бічними ручками. Одна з умов ефективної роботи даної техніки: покриття підлоги повинно бути максимально рівним (у зв'язку з тим, що у роликів невеликий діаметр) і очищеним від предметів що перешкоджають руху машини.

Головне завдання цього обладнання - підйом-опускання вантажів, хоча можливо і транспортувати їх. Важить така техніка не багато - до 260 кг. Однак, в завантаженому стані пересувати її досить утомливо навіть за дуже рівному підлогового покриття. Тому зазвичай вводять в роботу додатково ручний візок, що транспортує вантаж до місця навантаження.

Широкі і вузькі моделі

Ручні гідравлічні штабелери можуть бути оснащені вузькими і широкими опорними консолями. Варіанти з вузькими консолями підхоплюють палету виключно з короткою (відкритої) сторони, а моделі з широкими консолями - з двох сторін: закритою і відкритою. До того ж машина з широко розведеними консолями може працювати з нестандартним вантажем: у неї вила опускаються до самої землі.

Широкі моделі мають повноцінні колеса (до 180 мм діаметром) замість передніх роликів, що покращує їх прохідність. Одночасно зі збільшенням коліс збільшуються і габарити самої машини, що створює труднощі, коли вантаж складують на першому ярусі - широко розставлені опори заважають впритул один до одного встановити палети. Вирішують цю проблему, оснащуючи стелажі нижніми рядами балок, під які підкочується опорні консолі. Однак мало хто йдуть на подорожчання стелажній системи.

Пропозиція від «ПРО-СТОК»

Наша надійна компанія пропонує вам, шановні покупці, в широкому асортименті штабелер ручний популярних моделей за невисокими цінами. Ця техніка ефективна і надійна в роботі на невеликих складах, в магазинах і на ринку. Доставляємо замовлення в будь-яку точку Києва і України - без затримок і зволікань!

▲  вгору