0
Ми в соцмережах
Складська техніка: види обладнання для складу

СКЛАДСКАЯ ТЕХНІКА: ЩО МАЄ БУТИ НА СКЛАДІ?

збільшити зображення Складська техніка для швидкої обробки вантажів.

У межах складу постійно виникає необхідність переміщати вантажі в процесі їх обробки (транспортувати, піднімати на стелаж, знімати зі стелажа, завантажувати і розвантажувати з транспорту і ін.). З цією метою застосовується для складу, яка прийшла на зміну більшості складських операцій з використанням ручної праці.

Механізація років 15-20 назад обмежувалася саморушними платформами, підвозять ящики, коробки і інший вантаж від транспортного засобу до стелажа. Решта операції, включаючи навантаження, підйом, розвантаження товару, проводилися вручну.

З впровадженням палет сталася механізація трудомісткого ручного процесу. В результаті технології палетування на обробці вантажів стали застосовувати вилочні навантажувачі. За допомогою дворогих вил, відповідних розміру, напрямку прорізів стандартної палети, навантажувач проводить маніпуляції з вантажем.
До гідравлічних візків, штабелери, річтраки особливе ставлення на складі. Без механізованої візки, для швидкого переміщення неважких вантажів, без універсального гідравлічного штабелера, що піднімає товар на 2-2,5 м у висоту, і без електроштабелера, що піднімає палети на 6-метрову висоту, практично не обходиться жоден склад. Телескопічна ж щогла ричтрака здатна підняти вантаж на 12-метрову висоту.

Існують і інші різновиди техніки для складу, орієнтовані на обробку нестандартного вантажу.

Склад вважається «укомплектованим», якщо володіє:

  • ручними гідравлічними візками - невибагливими, з продуманою конструкцією, легкими в управлінні і низькими за вартістю;
  • штабелерами (можуть бути гідравлічними ручними, супроводжуються, на електричному приводі, електричними, з відкидною платформою, з сидячим місцем оператора і ін.);
  • ричтраки - функціональними, що працюють на великих висотах, здатними справлятися практично з усіма складськими операціями;
  • із середніх ярусів (збирачами) замовлень - можуть бути низькорівневими, середньорівневими і високорівневими.
  • вилочними навантажувачами - для швидкого переміщення важких вантажів на відстані, завантаження / розвантаження.

Перерахована складська техніка повної мірою представлена у віртуальному каталозі «ПРО-СТОК»! Вона надійна, функціональна, при правильній експлуатації працює без ремонту тривалий час! Поставляємо замовлену техніку зі складу в Києві клієнтам по всій Україні - оперативно! Ціни адекватні, гарантія присутня, післягарантійне обслуговування надаємо! Звертайтеся!

▲  вгору