0
Ми в соцмережах
Складська техніка Київ

Складська техніка в Києві і по всій Україні

СКЛАДСКАЯ ТЕХНІКА: ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБИРАТИ?

збільшити зображення Складська техніка в Києві. СКЛАДСКАЯ ТЕХНІКА: ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБИРАТИ?

Складська техніка підбирається досить довго і проблематично. І не тільки тому, що існує її багато різних видів, а ще й тому, що необхідно враховувати безліч додаткових чинників.

Вантажопідйомна техніка: алгоритм підбору

Порядок вибору вантажопідйомної техніки наступний:

  • вимірюється міжстелажних простір, визначається допустима робоча висота приміщення;
  • аналізуються габарити і вага вантажу, його особливості. Враховується вантажообіг (в залежності від цього параметра вибирається «робоча» швидкість техніки, а відповідно - її тип);
  • отримані вихідні дані уважно вивчаються і на їх основі визначається вид техніки, а також її кількість.

Які бувають помилки?

Помилки в підборі обладнання можуть обернутися порожніми витратами.
Типовою помилкою керівника складського підрозділу, який не має належного досвіду, є - покупка обладнання з низькою продуктивністю. Звертаючи увагу перш за все на дешевизну техніки, він випускає з уваги більш важливі фактори.
Ще одна помилка, досить часто зустрічається при підборі техніки, - вибір неправильної вантажопідйомності. Є таке поняття, як «залишкова» вантажопідйомність (зазвичай вказують в описі номінальну вантажопідйомність). Фактично її величина падає при збільшенні висоти підйому. Тобто ці значення обернено пропорційні. Співвідношення між двома величинами демонструє графік, який повинен бути в техпаспорті. Але часто покупець звертає увагу на цей графік, коли, наприклад, навантажувач раптом «не хоче» піднімати палету на максимальну висоту.
Від висоти підйому теж багато що залежить в правильному функціонуванні техніки. Зазначена в техпаспорті висота підйому включає - положення верхньої частини вил над підлогової поверхнею. Коли на вилах встановлений піддон, його нижня точка знижує показник висоти підйому на 1,5 см. Крім того, можливий вигин вил під навантаженням, а також операційний зазор (до 1,5 см). Таким чином, висоту підйому обладнання необхідно підбирати в середньому на 4-5 см більше, ніж висота верхнього ярусу зберігання.
На технічні характеристики і якість виконання, які можуть істотно відрізнятися у однаковою по типу техніки, теж слід звертати увагу. Однак вибирають обладнання для складів, перш за все орієнтуючись на умови, в яких йому доведеться працювати.

Правильний вибір - в «ПРО-СТОК»!

Консультуйтеся у досвідчених менеджерів «ПРО-СТОК», яка складська техніка максимально оптимізує роботу вашого складського приміщення. З величезного асортименту вони професійно підбирають саме «ваш» варіант.

▲  вгору