0
Ми в соцмережах
Складська техніка: види малої механізації

СКЛАДСКАЯ ТЕХНІКА - КЛАСИФІКАЦІЯ І ПЕРЕВАГИ

збільшити зображення Складська техніка: засоби малої механізації.

Як серед величезного різноманіття різних механізмів для складу підібрати саме те, що дійсно вимагають складські операції? Для початку, необхідно знати, що для складу має свою класифікацію, знайомство з якою дозволить визначитися з правильним вибором.

Отже, в залежності від призначення мала складська механізація підрозділяється на такі різновиди:

  • візки у всьому різноманітті видів. Найбільш універсальні і затребувані - ручні гідравлічні пристрої. Їх переваги: невибагливі, зручно і продумано сконструйовані, легкі в управлінні, мають низьку вартість;
  • різноманітні штабелери - ручні і електричні. Крім транспортування вантажів, здійснюють їх підйом і укладання на палети. Є такі види цих пристроїв: гідравлічні, з електропідйомом, Вузькопрохідні, висотні, самохідні. Між собою різняться швидкістю, висотою підйому, вантажопідйомністю, тривалістю роботи і ін .;
  • ричтраки. Їх ще називають «висотними штабелерами». Орієнтовані на велику висоту робіт - для цього обладнані висувною щоглою. Дуже функціональні пристрої, здатні виробляти практично весь обсяг вантажно-розвантажувальних операцій. Моделей цих пристроїв теж є досить багато: стандартні, ергономічні, чотириколісні, для вузьких робочих зон та ін.

Орієнтуючись на масштаби складських приміщень і на обсяг вантажно-розвантажувальних операцій, вибирають відповідні пристрої. Так, серед основних засобів механізації робіт на середніх за розміром складах виступають штабелери і гідравлічні моделі візків. Вони прискорюють процес розвантаження-навантаження і скорочують частку ручної праці. При невеликих обсягах робіт використовують ручні моделі штабелерів. З великими вантажопотоками ефективно справляється модель штабелера з електроприводом.

Чи можливо обійтися без складської техніки? Однозначно - ні, варто її купувати!
Переваги використання складської техніки:

  • скорочення в часі складських робіт;
  • зниження вартості складських операцій;
  • підвищення продуктивності праці працівників;
  • висока надійність механізмів;
  • невибагливість в обслуговуванні.

Таким чином, знаючи характеристики вантажів і особливості приміщення складу, ви з легкістю підберете в багатому на надійний товар онлайн-каталозі «ПРО-СТОК» необхідні механізми. Замовляйте! І якісна Складська техніка без затримок і зволікань буде доставлена в будь-яку точку Києва і України! Ціни є-демократичні!

▲  вгору