0
Ми в соцмережах
Складська техніка: критерії вибору

СКЛАДСКАЯ ТЕХНІКА - ВІД ВІЗКА ДО ШТАБЕЛЕРА

збільшити зображення Складська техніка в Києві в доставкою по Україні.

Різні механізми, що включають всю різноманітність візків і штабелерів, широко використовуються в сучасних сховищах. Дана складська техніка сприяє інтенсивності вантажообігу, збільшення обсягів складування і прискоренню обробки вантажів.

До цих профільних пристроїв висувають високі вимоги. Зокрема, при виборі, крім технічних характеристик, перш за все звертають увагу на:

  • маневреність
  • компактність
  • екологічність.

Серед різноманіття малої механізації для складу найбільш популярні різноманітні типи візків, що відрізняються між собою вантажопідйомністю і призначенням. Зокрема:

  • прості двоколісні: орієнтовані на перевезення малогабаритного вантажу (наприклад, побутової техніки);
  • за допомогою чотириколісних візків-платформ зазвичай транспортують великогабаритний легкий вантаж;
  • гідравлічні моделі: орієнтовані в основному на транспортування вантажів на піддонах. Відрізняються досить високою вантажопідйомністю - так, такі пристрої здатні транспортувати вантаж вагою до трьох тонн.

Поряд з візками, в умовах складу активно застосовують і різні види штабелерів - компактні пристрої, ідеальні для роботи з вантажами в вузьких складських проходах. Найбільш популярні такі типи пристроїв:

  • ручні гідравлічні (прості у використанні, їх вантажопідйомність - до 2 т, найбільш популярні моделі, що мають висоту підйому до 1,5 м. Використовують при невисокоінтенсивній роботі складу);
  • електропристрої (самохідні, керовані із спеціального майданчика або пішим оператором. Це надійна техніка використовується при інтенсивній роботі. Має високу продуктивність, істотно поліпшує і прискорює обробку вантажу в умовах складу при ефективному використанні складської площі, економить час);
  • з електропідйомом (хороший варіант для роботи з важким вантажем. Ці маневрені і сильні пристрої незамінні при виконанні складної роботи по підйомів вантажу на висоту до 3 м. Переміщаються пристрою вручну, а вантаж піднімають із застосуванням гідроприводу від акумуляторів).

Складська техніка від компанії «ПРО-СТОК» - це великий вибір пристроїв для вантажообробки, оптимальні рішення складування і відповідні послуги, що включають в тому числі швидку доставку замовлення по Києву і Україні! Ціни прийнятні!

Наша професійна команда підтримує ваш вибір, консультує в разі необхідності, оптимізує роботу вашого складу!

▲  вгору