0
Ми в соцмережах
Складська техніка для будь-якого сховища

СКЛАДСКАЯ ТЕХНІКА: СЕКРЕТ ЕФЕКТИВНОСТІ

збільшити зображення Складська техніка в роботі підприємства.

Будь-якому виробництву, оптової або роздрібної торгівлі без сховищ не обійтися. Спеціалізована складська техніка максимально оптимізує їх діяльність, полегшуючи вантажно-розвантажувальні роботи, прискорюючи процес переміщення товарів, підйому і укладання на стелажі. У підсумку - спрощення технологічних процесів і зниження експлуатаційних витрат.

Види

Існують різні види подібної техніки, які підбираються відповідно до потреб підприємства. Специфіка даного обладнання полягає в тому, що воно повинно бути добре пристосоване до роботи в сховищах зі стелажами. Тобто мати: відповідні габарити, досить високу маневреність і необхідну екологічність. Цим вимогам відповідають практично всі пропоновані пристрої для складських приміщень. Найбільш популярними є такі види такої техніки:

  • різні типи візків (гідравлічні і електричні моделі використовують при переміщенні вантажу на піддонах; універсальні вантажні дозволяють вручну транспортувати великогабаритний вантаж не великий маси);
  • штабелери (застосовують при укладанні вантажів у яруси за допомогою рухливих вил, можуть бути ручними гідравлічними, самохідними, електричними);
  • ричтраки (використовуються для штабелювання вантажу на висоту до 12 м.).

Секрет ефективності - від «ПРО-СТОК»

Найбільш ефективна робота техніки для складських приміщень досягається тоді, коли враховуються при її підборі багато факторів. Зокрема, розміри складу, особливості вантажу (вага, габарити), вид покриття підлоги, стелажі, технічні характеристики самого обладнання і подібне. Кожен з численних типів цих пристроїв має свої особливості і орієнтований на певну задачу, пов'язану з роботою на складі. Тому, щоб діяльність складу була максимально ефективною, важливо знати, як правильно і яку техніку підбирати.

Досвідчені професіонали, що працюють в компанії «ПРО СТОК», відповідально вирішують будь-які проблеми, пов'язані з підбором обладнання для будь-яких складів. Вантажно-розвантажувальні роботи, що виконуються за допомогою нашої спеціалізованої надійної і компактної техніки з високою маневреністю, - це завжди оперативне, зручне, чітке рішення будь-яких завдань по розміщенню вантажів. Придбана у нас за невисокими цінами складська техніка - це гарантія безперебійної діяльності вашого бізнесу! У потрібну точку Києва і всієї України обладнання доставляємо - без зволікання!

▲  вгору