0
Ми в соцмережах
Складська техніка - параметри вибору

СКЛАДСКАЯ ТЕХНІКА - ВИБІР

збільшити зображення Вибір техніки для складу.

Будь-який успішний вибір передбачає попередній аналіз чинників. Вантажно-розвантажувальна складська техніка - не виняток. Щоб підібрати підходящий пристрій для складу, необхідно точно відповісти на кілька запитань.

  1. Який характер вантажу?
  2. Наскільки інтенсивна грузообработки?
  3. Яке на даний момент використовується обладнання?
  4. Який спосіб зберігання вантажів?
  5. Масштаби складування, обсяг площі, структура?
  6. Яка висота стель, дверних прорізів?
  7. Якість покриття підлоги?
  8. Бюджет на покупку?

Коли відповісте на ці питання, починайте аналіз відповідних варіантів. Розглянемо кілька з них. Наприклад, при зберіганні на підлозі складського вантажу, невеликих дистанціях транспортувань, з низькою і середньою інтенсивністю вантажопотоків найбільш підходящим пристроєм буде - один з різновидів гідравлічного візка.
Задамо інші параметри: зберігання на підлозі, висока інтенсивність вантажопотоків, дистанції транспортувань перевищують 60 м. Відповідне пристрій в цьому випадку - моделі електровізків. У порівнянні з гідравлічними пристроями вони істотно економлять час на вантажообробки, одночасно збільшуючи ефективність складських робіт.
У разі зберігання вантажів на піддонах в 2 і більше ярусів для обробки потрібно один з видів штабелерів. На відміну від візків, де вила лише піддягають піддон і транспортують його, в штабелері вила піднімають вантаж на висоту. При високій інтенсивності вантажопотоків ідеальний варіант - самохідна електроприводна модель.
І варіант з високим складуванням, із середньою і високою інтенсивністю вантажопотоків, «промислова підлога». В даному випадку використовують ричтраки.
Потреби кожного клієнта передбачає професійна команда «ПРО-СТОК», допомагаючи здійснити правильний вибір малої механізації для складу. Реалізована нами складська техніка - надійна за якістю, доступна за вартістю, швидка по доставці в Києві і всій Україні! Каталог постійно поповнюється актуальними новинками!

▲  вгору