0
Ми в соцмережах
Складські стелажі: елементи конструкції

СКЛАДСЬКІ СТЕЛЛАЖИ: КОНСТРУКТИВ І ВИМОГИ ДО ПОКРИТТЯ ПІДЛОГИ

збільшити зображення Складські стелажі: основні елементи конструкції.

Конструктивні елементи, з яких складаються складські стелажі, виготовляють з металевого профілю. Набір деталей для кожної з різновидів стелажів і їх складання приблизно однотипні.

В основі даних виробів - нескладна конструкція, що складається з опорних балок з прикріпленими до них поперечними металевими профілями, які є базою для кріплення полиць або безпосередньо полицями.

Конструктивні елементи

До елементів загальної конструкції стелажів відносять:

  • рама стелажа. Для палетних стелажів і поличкових (великовантажних і для зберігання середніх вантажів) використовують посилені рами, на секцію їх йде 2 шт., Одна рама складається, з двох стійок і набору діагоналей (горизонтальних і похилих). Для поличкових стелажів легких використовують на секцію чотири стійки, полиця може бути як самонесуча (кріпиться на зацепах в отвори стійки) або встановлюється на траверси.
  • траверс стелажа. Використовують в палетних і поличних стелажах як горизонтальний несучий елемент.
  • полиця стелажа. Дозволяє створити необхідний простір для зберігання штучних вантажів, зазвичай виконана із сталевого листа - пофарбованого або покритого захисним шаром або ДСП.
  • підп'ятник, що виконує функції кріпильної деталі (до поверхні підлоги), що створює більшу площу навантаження і захисного елемента від пошкоджень покриття підлоги;
  • хрестовину жорсткості, що забезпечує жорсткість різних стелажних моделей (стаціонарних і пересувних), що дає можливість уникати перекосу в разі нерівномірності навантажень на полиці.

Завдяки даним елементам створюються різноманітні багатоярусні конструкції

Вимоги до покриття підлоги

Тип стелажу, що планується для установки на складі, масивність вантажу що зберігається на ньому визначають вибір покриття підлоги. Низькоякісне або неправильно підібране під певний тип стелажа покриття може стати причиною просідання конструкції, в свою чергу перекошуються полки, що тягне проблеми зі зберіганням вантажів і можливість пошкодження конструкції.

Так, в разі зберігання на складських стелажах важких вантажів рекомендовано під конструкції використовувати цементну підлогу (товщина стяжки не менше п'ятнадцяти сантиметрів). Мобільні моделі стелажів більш вимогливі: під них необхідно полімерне покриття (товщина 0,2-4 мм).

Стаціонарні моделі стелажів більш універсальні у виборі підлогового покриття. Головне в даному випадку, щоб воно не було старим бетонним, асфальтовим або дерев'яним, одночасно виключаються ухили, сколи та тріщини.

Досвідчені менеджери «ПРО-СТОК» допомагають грамотно підібрати оптимальні складські стелажі з урахуванням всіх вимог, що пред'являються в тому числі до покриття підлоги. В ціну наших виробів входить швидка їх доставка по Києву і Україні. Завжди - підбираємо, встановлюємо, консультуємо! Звертайтеся!

▲  вгору