0
Ми в соцмережах
Складські стелажі: вимоги

СКЛАДСЬКІ СТЕЛЛАЖИ: ОСОБЛИВОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

збільшити зображення Стелажі складські: вимоги безпечної експлуатації.

Купуючи складські стелажі, покупець, крім їх надійності, безпеки експлуатації та ефективної віддачі, готовий платити і за функціональну складову. Тобто за ті параметри, від яких залежать технічні характеристики обладнання і створюється загальний зовнішній вигляд складу.

Які вимоги до стелажним конструкцій?

Правильна експлуатація стелажного обладнання передбачає дотримання ряду вимог.
По-перше, необхідно враховувати максимальне навантаження на полиці стелажів, як правило, береться до уваги коефіцієнт запасу міцності.
Від правильної експлуатації даних виробів залежить безпека роботи на складі. Одне з головних вимог безпеки: технічні характеристики конструкції повинні відповідати фактичному навантаженню на них, тобто вазі вантажу в упаковках і піддонах, розміщених на стелажних полицях. Не варто збільшувати навантаження, зазначену в документації.
Збирати стелажні конструкції повинен фахівець, строго дотримуючись відповідні вказівки в документації виробника.
Змінювати конструкцію вироби допустимо тільки за погодженням з фахівцем.

Допустимі відхилення при складанні стелажів

Безпечна експлуатація стелажного обладнання передбачає строго геометричне розташування всіх деталей вироби по горизонталі і вертикалі.
Допустимі відхилення по вертикалі: 1/350 від висоти конструкції.
Допустимі відхилення по горизонталі: 1/300 від довжини секції виробу.
У разі перевищення цих цифр, під вертикальні рами підставляють до 5 металевих пластин під одну п'яту (до 5 см).
Стійкість стелажній конструкції підтримується анкерами і додатковими зв'язками (тягами), прикріпленими до стелажів вертикально хрест-навхрест. Тяги скріплені один з одним двома вертикальними рамами каркаса. Підсилюють стійкість вироби збільшенням кількості перехресних тяг.
Якщо вас цікавлять якісні складські стелажі, з питань їх придбання, встановлення та експлуатації звертайтеся в «ПРО-СТОК». Ми знаємо відповіді, доставляємо швидко, встановлюємо надійно в Києві і по Україні!

▲  вгору