0
Ми в соцмережах
Складські стелажі: Київ і вся Україна

Складські стелажі: переваги, види і вибір

збільшити зображення Стелажі складські в Києві в доставкою по Україні.

Серед складських стаціонарних пристроїв в організації сховищ особливе місце займають складські стелажі. Видів їх існує величезна різноманітність і підбираються вони в залежності від «характеру» вантажу, тобто від того, якої ваги, габаритів і специфіки товарів на них будуть зберігатися.

Конструктивні особливості

Конструкції подібних систем немудрі: складаються з 2 вертикально встановлених рам-стійок, з'єднаних горизонтальними балками (траверсами, полками) і в разі необхідності косими зв'язками (сприяють посиленню міцності і жорсткості конструкцій). Матеріалом для виготовлення рам-стійок служить спеціальний сталевий профіль з перфорацією, під кожну з стійок підкладається підп’ятник. Вантажні балки можуть кріпитися до стійок зачепами-гачками або болтами, що додатково підсилюють всю конструкцію, надаючи більшої міцності, стійкості і надійності.

Переваги

Подібні стелажні конструкції сприяють:

  • легкому контролю і огляду вантажів;
  • зберігання однотипного і комбінованого вантажу на піддонах або на полицях;
  • суворому обліку вантажів з маркуванням місця складування;
  • простий сортування вантажів;
  • швидкої перепланування сховища (при необхідності);
  • легкодоступності до вантажів за допомогою спеціальних технічних пристроїв;
  • ефективному складування та охорони вантажу, незалежно від габаритів сховища.

Види і вибір

Скільки видів існує складських стелажів? Чи не помилитеся, якщо відповісте: багато. Їх дійсно в наш час існує широка різноманітність. Щоб вибрати потрібний, орієнтуйтеся на функцій і завдання складу. Зверніть увагу на конструкцію стелажів. Вона може відрізнятися за способами кріплення конструктивних елементів (болтової, зачіпний). Враховуйте якість поверхні підлоги.

Експлуатація

Висота піддону або штучного вантажу визначає висоту установки горизонтальних балок конструкції. Регулюють її зачепами-гачками без використання спецінструментів. Клиновими анкерними болтами підп’ятники кріплять до підлоги.
Самі конструкції - порівняно невеликої ваги. Цьому сприяють особливі геометричні форми профілів рам-стійок. Крім того, що на таких конструкціях зберігають вантажі на піддонах, вони дозволяють складувати і інші види вантажів. У цьому випадку використовується настил з металу (ДСП і ін.) - суцільний або гратчастий.
Вам необхідні складські стелажі? «ПРО-СТОК» реалізує потрібні за вигідними цінами, довозить до сховища (Київ, по Україні), вміло і надійно збирає! При необхідності допомагає спланувати сховище! Звертайтеся!

▲  вгору